حرف تازه – رضا نورمحمدی کاپیتان و مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی در نفت‌ آبادان، ذوب آهن و راه آهن را هم دارد در تمرین امروز تیم فوتبال سپیدرود رشت در تهران حضور پیدا کرد. سپیدرود که از ابتدای فصل در قلب خط دفاعی به دنبال زوج مناسبی برای سید هادی موسوی […]

حرف تازه – رضا نورمحمدی کاپیتان و مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی در نفت‌ آبادان، ذوب آهن و راه آهن را هم دارد در تمرین امروز تیم فوتبال سپیدرود رشت در تهران حضور پیدا کرد.

سپیدرود که از ابتدای فصل در قلب خط دفاعی به دنبال زوج مناسبی برای سید هادی موسوی بود اما نتوانست به ترکیب ایده آل خود دست یابد. حالا سرخپوشان رشتی در فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مدافع مستحکم و قابل اعتماد در قلب خط دفاعی خود هستند.

این تیم پرهوادار رشتی که با روی کار آمدن تن زاده به عنوان مالک جدید، سر و سامانی به اوضاع نابسامان خود داده است و علی کریمی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می بیند و دستیاران نام آشنایی مثل امامی فر و سیدی نیز به همراه کریمی به رشت آمده اند حالا به دنبال تقویت تیم در سطح بازیکن در خطوطی است که نقطه ضعف سپیدرود محسوب می شوند.

کمبود بازیکن سپیدرودی ها در خط دفاع محسوس است و به همین دلیل نورمحمدی، کاپیتان اسبق پرسپولیس، در تمرین امروز سرخپوشان گیلان حاضر شده است تا احتمالا به زودی قرارداد خود را با سپیدرود امضا کند.