سید مسعود موسوی که با 10 رای از 11 رای ممکن به جمع کاندیداهای نهایی شهرداری رشت راه یافته است متولد 1355 است. او از دانش آموختگان دانشگاه گیلان در رشته مهندسی عمران به شمار می رود و در حال تحصیل در مقطع دکتری شهرسازی است.

حرف تازه – با برگزاری روز نخست ارائه برنامه کاندیداهای شهرداری رشت که با ارائه برنامه رضا ساغری، علی مبصر و حامد عبدالهی همراه بود و با امضای ۸ عضو شورا فاطمه مقیمی نیز به جمع کاندیداهای شهرداری رشت اضافه شد. بدین ترتیب جمع گزینه های نهایی به ۷ نفر رسید که ۴ نفر باقی مانده یعنی مسعود موسوی، بهزاد نیک فهم، سینا مقدادی و فاطمه مقیمی فردا به ارائه برنامه های خود می پردازند.

در همین راستا به معرفی بیشتر گزینه های نهایی شهرداری رشت خواهیم پرداخت. پیش از این در گزارش هایی نگاهی به رزومه علی مبصر (اینجا بخوانید)، حامد عبدالهی (اینجا بخوانید) و رضا ساغری (اینجا بخوانید) داشتیم. در این گزارش قصد داریم نگاهی به سوابق مسعود موسوی کسی که بیشترین رای را در بین کاندیداها به خود اختصاص داده است داشته باشیم.

سید مسعود موسوی که با ۱۰ رای از ۱۱ رای ممکن به جمع کاندیداهای نهایی شهرداری رشت راه یافته است متولد ۱۳۵۵ است. او از دانش آموختگان دانشگاه گیلان در رشته مهندسی عمران به شمار می رود و در حال تحصیل در مقطع دکتری شهرسازی است.

وی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی گیلان است و سابقه همکاری با سازمان مدیریت و برنامه ریزی در تهیه آمایش سرزمین و همکاری با شهرداری ها در زمینه های پژوهشی را دارد. 

مسعود موسوی در حال حاضر عضو هیئت علمی گروه معماری دانشگاه آزاد فومن است و عضویت در مجمع متخصصین ایران و مدیرعاملی شرکت مهندسین مشاور شارتدبیر پژوه را نیز در کارنامه دارد.

او مشاور شورای اسلامی شهر رشت و مشاور شهرسازی شهرداری رشت است و پیش از این در مقطعی کاندیدای شهرداری بندرانزلی نیز بوده است. 

مسعود موسوی صبح فردا (چهارشنبه) به ارائه برنامه های خود می پردازد.

  • منبع خبر : اختصاصی حرف تازه