رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June
باز هم یک تناقض عجیب دیگر در اظهارات رمضانپور؛

کار بزرگ چگونه ۹ ماهه تبدیل به قبرستان شد؟!

حرف تازه – دیروز بود که احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت در نشست خبری خود در خصوص پیاده راه فرهنگی رشت گفت: در همه جای دنیا پیاده راه ساخته شده است اما آنچه که اینجا ساخته شده است به گفته اعضای سابق شورا آنچیزی نبوده است که اجرا شد و متاسفانه مردم را […]

حرف تازه – دیروز بود که احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای شهر رشت در نشست خبری خود در خصوص پیاده راه فرهنگی رشت گفت: در همه جای دنیا پیاده راه ساخته شده است اما آنچه که اینجا ساخته شده است به گفته اعضای سابق شورا آنچیزی نبوده است که اجرا شد و متاسفانه مردم را با مشکلاتی روبرو کرد. بنده روز که به پیاده راه میروم انگار در قبرستان قدم میزنم!

این ادعای رمضانپور نرگسی در حالی مطرح شد که وی نزدیک به ۹ ماه پیش در گفتگو با خبرنگار تسنیم، پیاده راه فرهنگی رشت را یک کار بزرگ خوانده و مدعی شده بود در بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا چنین طرح‌های پیاده راهی وجود دارد.(اینجا را بخوانید)

با توجه به اینکه این پیاده راه در ۹ ماهه اخیر تغییرات محسوسی نداشته است، باید از رمضانپور پرسید چگونه از پیاده راهی که ۹ ماه پیش از آن به عنوان یک کار بزرگ یاد کرده بود، حالا به عنوان قبرستان یاد می کند؟!

این اظهارات متناقض رمضانپور در شرایطی است که وی در همین عمر کوتاه حضورش در شورای شهر رشت پارادوکس های عجیب و غریبی داشته است. در تنها یکی از این موارد، رمضانپور که قبل از حضور سالاری در گیلان، انتخاب او را به عنوان استاندار تنبیه مردم گیلان از سوی رئیس جمهور خوانده بود، اندکی پس از حضور سالاری او را استانداری جوان و توانمند توصیف کرده بود!

از احمد رمضانپور که سابقه تصدی بر شهرداری و فرمانداری رشت، نمایندگی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و … را دارد و نامش در برهه های زمانی مختلف به عنوان گزینه احتمالی تصدی بر استانداری استان های مختلف در رسانه ها طرح گردیده، انتظار می رود حالا که در قامت یک عضو شورای شهر رشت قرار گرفته است، الگویی برای سایر همکاران خود باشد.   

خزرآنلاین

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار