آیا اقوام و نزدیکان نماینده رشت در سپیدرود حضور دارند؟ چرا شما به‌عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس پس از یک سال از تخریب ورزشگاه عضدی در مورد بازسازی این ورزشگاه عکس‌العملی انجام نمی‌دهید؟!

حرف تازه – استان گیلان با توجه به علاقه‌مندان زیادی که در رشته مفرح فوتبال دارد همیشه به‌عنوان یکی از پایگاه‌های استعدادیابی در فوتبال کشور مطرح بوده است. این روزها ویترین فوتبال استان گیلان باشگاه سپیدرود است که هواداران زیادی را در سطح فوتبال کشور دارد.

باشگاه سپیدرود این روزها با مشکلات مالی عدیده‌ای مواجه است که یکی از آنها مشکل مالکیتی در این تیم است. در حالیکه مالک رسمی این باشگاه از سوی دادگاه شعبه شش رشت تا صدور حکم قطعی جواد تن زاده معرفی‌شده است. اداره کل ورزش و جوانان مالک باشگاه سپیدرود را فرد دیگری می‌دانند و بدون اینکه مجوزهای قانونی را داشته باشند اقدام به یارگیری نموده‌اند. البته مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در مصاحبه‌ای به در اختیار بودن امتیاز لیگ برتری توسط جواد تن زاده اذعان کرده اما با بهانه نزدیک بودن مسابقات اقدام به ضایع نمودن حق یک مالک خصوصی نموده است.

حال این سؤال مطرح است که چرا نماینده مردم رشت به‌عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی هیچگونه عمل قابل‌مشاهده‌ای در مورد ضایع نشدن حقوق مالک باشگاه سپیدرود به‌عنوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار گیلان انجام نمی‌دهد؟! در حالیکه عمل مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان برخلاف رأی دادگاه است و این تیم با دو شقه شدن در حال نابودی است. چرا نمایندگان استان گیلان به‌طور مستقیم در این امر ورود نمی‌کنند تا از منافع تیم مردمی سپیدرود دفاع کنند.

در فضای مجازی عکس‌هایی منتشرشده است که در آن محمد نوین در حال امضا کردن چک‌هایی است. در این عکس فردی با لباس سبز و آستین‌کوتاه حضور دارد که عنوان می‌شود برادر غلامعلی جعفرزاده است. آیا این فرد برادر جناب جعفرزاده و یا از بستگان و نزدیکان ایشان هستند؟! و اگر هستند دلیل حضور نزدیکان ایشان در باشگاه سپیدرود چیست؟! حضور ایشان در باشگاه سپیدرود متعلق به محمد نوین با توجه به رأی دادگاه شعبه شش رشت به چه علت است؟! حضور ایشان می‌تواند شائبه‌هایی را در مورد طرفداری شخص نماینده از فرد خاصی ایجاد کند.

حال سوال دیگر از نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی این است که علی کریمی صحبت‌های زیادی را در مورد عدم رسیدگی به استادیوم‌های شهر رشت انجام داد. چرا شما به‌عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس عکس‌العملی پس از یک سال از تخریب ورزشگاه عضدی در مورد بازسازی این ورزشگاه انجام نمی‌دهید؟! دپوی نخاله‌های ساختمانی و بازی تیم‌های مختلف پایه در این ورزشگاه می‌تواند باعث ایجاد آسیب جدی به این نونهالان و نوجوانان شود.

حال که علی کریمی از تیم سپیدرود رفته است. لطفاً جواب سؤال‌های مطرح‌شده از سوی علی کریمی را به‌عنوان یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران بدهید!

  • منبع خبر : رشت 20