رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
جزییاتی از پرداختی های باشگاه سپیدرود؛

چند درصد مطالبات بازیکنان سپیدرود پرداخت شد؟

حرف تازه – سپیدرود رشت در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر، فردا جمعه ۲۴ فروردین از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردارجنگل رشت میزبان تراکتورسازی تبریزخواهد بود.  این دیدار از حساسیت بالایی برای سپیدرود برخوردار است و برد سپیدرود در این دیدار می تواند گام بلندی به سوی بقا در لیگ برتر تلقی شود. […]

حرف تازه – سپیدرود رشت در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر، فردا جمعه ۲۴ فروردین از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردارجنگل رشت میزبان تراکتورسازی تبریزخواهد بود. 

این دیدار از حساسیت بالایی برای سپیدرود برخوردار است و برد سپیدرود در این دیدار می تواند گام بلندی به سوی بقا در لیگ برتر تلقی شود.

برخی تلاش ها برای ناآرام نشان دادن اوضاع مالی باشگاه که بخشی از روی دلسوزی و بخشی با اهداف دیگری بود، نگرانی هایی را در خصوص میزان پرداختی به بازیکنان و بی انگیزگی آنان ایجاد کرد. این در حالی است که سپیدرودی ها پیش از حضور تن زاده حدود ۵ درصد قرار داد خود را دریافت کرده بودند و مالک جدید باشگاه در نیم فصل دوم و حدود ۳ ماه قبل به این مجموعه پیوست.

پس از حضور مالک جدید سپیدرود پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی نظم بهتری به خود گرفت و همانطور که وعده داده شده بود دریافتی بازیکنان تا پایان اسفند به ۴۵ درصد رسید. البته به دلیل آن که یکباره هزینه ۱۲۰ میلیون تومانی قرارداد امید روانخواه به تیم تحمیل شد تعدادی از بازیکنان کمتر از ۴۵ درصد دریافت کردند.

در ادامه و پیش از بازی حساس با تراکتور سازی تمامی بازیکنان به ۴۵ درصد رسیدند و علاوه بر آن ۳ درصد دیگر از قراردادشان را نیز دریافت کردند. ضمن آن که یک فقره چک ۲۰ درصدی به نام بازیکنان نیز به تاریخ خرداد ماه آماده شد که بازیکنان با مراجعه به باشگاه دریافت کنند. این چک پیش از روز موعود که صبح جمعه بود تحویل داده شد.

بدین ترتیب مجموع پرداختی پیش از بازی حساس با تراکتور به ۶۸ درصد رسید که شامل ۴۸ درصد نقدی و ۲۰ درصد چک خرداد ماه بود. همچنین مقرر شد پیش از بازی فولاد و پیش از بازی پرسپولیس نیز به ترتیب ۵ و ۷ درصد قراردادها پرداخت شود تا مجموعا همه بازیکنان تا هفته پایانی لیگ به ۸۰ درصد برسند.

اما متاسفانه برخی با نا آرام کردن فضا در حساس ترین دیدار فصل مسیر دیگری را دنبال می کنند که امیدواریم با پایان دادن به این مسیر در راستای اتحاد و موفقیت سپیدرود در بازی حساس با تراکتورسازی گام بردارند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار