رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت از بهبود شرایط عمومی آروین معظمی، ملی پوش ارزنده تیم ملی ایران، خبر داد. سیاوش رستگارطلب با اشاره به برپایی آخرین مرحله اردوی آماده سازی داخلی تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در رشت تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید اعضای تیم ملی دوچرخه سواری […]

حرف تازه – سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت از بهبود شرایط عمومی آروین معظمی، ملی پوش ارزنده تیم ملی ایران، خبر داد.

سیاوش رستگارطلب با اشاره به برپایی آخرین مرحله اردوی آماده سازی داخلی تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در رشت تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید اعضای تیم ملی دوچرخه سواری استقامت ایران از روز جمعه جهت برپایی اردوی آماده سازی پیش از اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در شهر رشت حضور دارند که از بدو ورود این عزیزان هیات دوچرخه سواری استان گیلان و شهرستان رشت تمام تلاش خود را جهت تامین امکانات لازم برای این اردو انجام داده است.

سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت در ادامه به موضوع مصدومیت شدید آروین معظمی پرداخت و توضیح داد: متاسفانه روز قبل و در جریان تمرین صبح تیم یکی از قهرمانان ارزنده تیم ملی به نام آقای گودرزی که سابقه افتخار آفرینی در آسیا را دارد از ناحیه صورت و چشم دچار آسیب دیدگی شد که در همان لحظات اول این سانحه، ملی پوش ایران سریعا به بیمارستان پورسینا منتقل شد.

وی افزود: بعد از اقدامات اولیه پزشکی با هماهنگی های صورت گرفته و به جهت رسیدگی بهتر، آروین گودرزی به یکی از بیمارستانهای خصوصی رشت منتقل شد و خداراشکر مراحل درمان ایشان به سرعت و به صورت ویژه در حال انجام است و حال عمومی این ورزشکار خوب است. در حال حاضر منتظر نظر پزشکان هستیم تا اگر نیاز به انجام عمل خاصی باشد سریعا صورت پذیرد.

سیاوش رستگار طلب در پایان اظهار داشت: هیات دوچرخه سواری شهرستان رشت پیگیر وضعیت این قهرمان و روند درمان است تا هرگونه هماهنگی و اقدامی لازم باشد سریعا صورت پذیرد. از مردم عزیز و بزرگوار خواهشمندم در این شبهای عزیز برای سلامتی این قهرمان کشورمان دعا کنند تا ان شاء الله هرچه سریع تر بهبودی خودشان را به دست بیاورند و به اردوی تیم اضافه شوند .

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار