از هفته یازدهم رقابت های گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم شهرداری فومن عصر امروز در ورزشگاه آزادی این شهر ۳ بر یک برابر تیم آرمان گهر سیرجان به پیروزی رسید.

حرف تازه – از هفته یازدهم رقابت های گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم شهرداری فومن عصر امروز در ورزشگاه آزادی این شهر ۳ بر یک برابر تیم آرمان گهر سیرجان به پیروزی رسید.

شهرداری فومن با این برد ۱۱ امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول رده بندی این گروه باقی ماند اما فاصله این تیم با رده ششم جدول با وجود یک بازی کمتر، تنها ۳ امتیاز و با رده دوم جدول تنها ۴ امتیاز است.

گلهای تیم شهرداری فومن را میلاد بختیاری، سجاد اخباری و وحید لری به ثمر رساندند و تنها گل تیم آرمان گهر سیرجان را نیز محمد شریف زاده به ثمر رساند.

قضاوت این بازی را فرزاد منصوری با کمک های کوروش کریمی و هیمن نوربخش بر عهده داشت.

در این گروه آرمان گهر با ۲۰ امتیاز در صدر است و سایر تیم های با فاصله امتیازی بسیار نزدیک به یکدیگر رده های دوم تا دوازدهم جدول را در اختیار دارند. مس شهر بابک با ۷ امتیاز قعرنشین است.

در دیگر گروه لیگ دو نیز تیم های گیلانی داماش و چوکا با ۲۰ و ۱۹ امتیاز رده های دوم و چهارم جدول را در اختیار دارند و خوشه طلایی با ۲۱ امتیاز صدرنشین است. 

در رقابت های فصل جاری لیگ دو تیم های گیلانی امید زیادی برای صعود به لیگ یک دارند.