رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان با صدور پیامی انتصاب حضرت آیت الله حاج رسول فلاحتی را به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت تبریک گفتند. متن پیام تبریک بدین شرح است: حضرت آیت الله حاج رسول فلاحتی نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه […]

حرف تازه – اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان با صدور پیامی انتصاب حضرت آیت الله حاج رسول فلاحتی را به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت تبریک گفتند. متن پیام تبریک بدین شرح است:

حضرت آیت الله حاج رسول فلاحتی

نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت

سلام علیکم؛ با تقدیم احترام

ما اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان گیلان به نمایندگی از سوی کلیه همکاران در فضای رسانه ای مکتوب و مجازی، انتصاب جنابعالی را به این سمت مهم از سوی مقام معظم رهبری، تبریک عرض نموده و برای شما آرزوی موفقیت می نماییم.
بدیهی است که جامعه رسانه ای استان از هرگونه همکاری در جهت کمک به تحقق هدف های تعیین شده در حکم مقام عظمای ولایت خطاب به حضرتعالی دریغ نخواهد کرد؛ موفق و سربلند باشید.

سیدعبدالباقی اسحاقی ( رییس هیات مدیره)، فرهاد عینی خراسانی (نایب رییس هیات مدیره)، نیلوفر گیاهی(منشی و خزانه دار هیات مدیره)، حسین داداشی (عضو اصلی)، میلاد ابراهیمی (عضو اصلی)، الهام شاد (عضو اصلی)، فاطمه عباس زاده ( بازرس)، طاهره ریحانی (بازرس)، کریم خورسندی مژدهی(مدیر عامل)

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار