آیت‌الله رسول فلاحتی در پی انتصاب حجت الاسلام کریمی تبار به عنوان امام جمعه جدید ایلام، پیام تبریکی ارسال کرد.

حرف تازه – آیت‌الله رسول فلاحتی در پی انتصاب حجت الاسلام کریمی تبار به عنوان امام جمعه جدید ایلام، پیام تبریکی به شرح زیر صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ الله نور کریمی‌تبار دامت افاضاته

بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امامت جمعه‌ی شهر ایلام از سوی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) که بیانگر شایستگی، تعهد، تخصص، کارآمدی و روحیه انقلابی حضرتعالی در عرصه های مختلف خدمت خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز استان ولایتمدار و شهیدپرور ایلام است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی تردید تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در بخش‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و… تنها با درایت و مدیریت جهادی و شبانه‌روزی با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی و حوزوی و همچنین جوانان مومن و انقلابی امکان پذیر است.

بدیهی است امروزه مردم عزیز ایران اسلامی به امام جمعه‌ای مردمی، در دسترس، دلسوز، در طراز انقلاب اسلامی و به دور از زندگی اشرافی نیازمند بوده و حسن انتخاب و اعتماد معظم‌له به جنابعالی، منظومه مبارک و ارزشمندی برایتان در رسیدن به اهداف عالیه می‌باشد.

اینجانب ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی، توفیقات روز افزون جنابعالی در سایه سار توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.

رسول فلاحتی
نماینده ولی فقیه درگیلان و امام جمعه رشت