رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – دکتر نصرتی با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت را تبریک گفت و از زحمات آیت الله قربانی قدردانی کرد. در متن پیام مسعود نصرتی شهردار رشت آمده است: بسمه تعالی حضرت حجت الاسلام جناب آقای حاج شیخ رسول فلاحتی (دامت […]

حرف تازه – دکتر نصرتی با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت را تبریک گفت و از زحمات آیت الله قربانی قدردانی کرد.

در متن پیام مسعود نصرتی شهردار رشت آمده است:

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام جناب آقای حاج شیخ رسول فلاحتی (دامت برکاته)

نماینده محترم ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت

با سلام و احترام

انتصاب جنابعالی به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در استان ولایتمدار گیلان و امام جمعه رشت از سوی رهبر فرزانه انقلاب، که بی شک با تکیه بر شخصیت والا و توانمندی های شما بوده است را صمیمانه تبریک گفته و توفیق روزافزون در راه خدمت به مردم با بصیرت استان گیلان را از درگاه ایزد منان برایتان آرزومندم.

در روزگاری که دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به کمین نشسته اند تا از اندک خلا به وجود آمده در برنامه های مدیریتی مسئولان برای سیاه نمایی فضا و ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم بهره برداری نمایند و با هجمه های غیرمنصفانه به خادمین ملت فضایی ملتهب و متشنج را فراهم آورند قبول چنین مسئولیت خطیری نشان دهنده شهامت جنابعالی و عزم راسخ در راستای تغییر و بهبود وضع معیشتی مردم است که می تواند در سایه پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، ایجاد فضای تعامل و همدلی بیشتر میان مسئولان نظام و خدمت صادقانه به مردم محقق شود و موجب افزایش سطح اعتماد عمومی به مسئولین گردد.

امید است در سایه درایت حضرتعالی و با تکیه بر نصایح داهیانه رهبر عظیم الشان انقلاب، گام های استواری در جهت استحکام بیش از پیش بنیان های ارزشمند انقلاب اسلامی برداشته شود و مردم شهر رشت از سنگر نماز جمعه، در صفوفی از جنس عشق به امام و رهبری، به دفاع از آرمان های نظام بپردازند و بار دیگر با وحدت خود، امید دشمنان را به یاس تبدیل کنند و موجب وحشت و هراس کژاندیشان شوند.

بر خود واجب می دانم از سال ها تلاش و مجاهدت آیت الله زین العابدین قربانی نیز تشکر و قدردانی نمایم و عزت و سربلندی را برای یکایک خادمین ملت آرزو داشته باشم.

مجموعه شهرداری رشت نیز از تمام ظرفیت های خود در راه عزت و اقتدار ایران اسلامی بهره خواهد جست و از هیچ کوششی در راه اعتلای جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نخواهد کرد.

                                                                                                                                                     مسعود نصرتی

                                                                                                                                                      شهردار رشت

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار