رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای اسلامی شهر رشت در چهل و چهارمین جلسه شورای شهر رشت و در مراسم تقدیر از اساتید پیشکسوت قرآن کریم در صحن شورا گفت: فعالیت هایی که این پیشکسوتان برای گسترش معارف قرآن در این شهر کشیدند بسیار با ارزش است. با کمک قرآن توانستم سالم بمانم […]

حرف تازه – احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای اسلامی شهر رشت در چهل و چهارمین جلسه شورای شهر رشت و در مراسم تقدیر از اساتید پیشکسوت قرآن کریم در صحن شورا گفت: فعالیت هایی که این پیشکسوتان برای گسترش معارف قرآن در این شهر کشیدند بسیار با ارزش است.

با کمک قرآن توانستم سالم بمانم

به گزارش حرف تازه به نقل از دیار میرزا، وی با بیان اینکه بنده از کسانی هستم که در همان دوران خفقان فرهنگ قرآنی با فرهنگ قرآن آشنا شدم افزود: زمانی بود کل شهر مملو از وسایل و مکان‌های لهو و لعب بود با کمک همین فرهنگ قرآنی توانستم سالم بمانم.

در اوج شبیخون فرهنگی هستیم | بهترین واکسن برای حفظ جوانان از گناه و فساد، قرآن و فرهنگ قرآنی است

رمضانپور نرگسی با اشاره به اینکه در اوج شبیخون فرهنگی هستیم، افزود: جوانان ما با وجود ماهواره و استفاده نادرست از فضای مجازی از دین گریزان شدند و بهترین واکسن برای حفظ جوانان از گناه و فساد، قرآن و فرهنگ قرآنی است.

چرا نباید مردم از نعمت آبنمای پیاده راه فرهنگی رشت بهره‌مند شوند؟ | پیاده راه با نبودن مردم شبیه به قبرستان می‌شود

رمضانپور نرگسی در خصوص لایحه بهبود سیستم روشنایی پیاده راه فرهنگی و رفع مشکلات و معضلات آن گفت: این امر در اختیار شهردار است و باید به مشکل روشنایی پیاده راه حل شود.

وی با بیان اینکه هزینه‌های زیادی برای آبنمای پیاده راه فرهنگی رشت شده است، گفت: چرا نباید مردم از نعمت آبنمای پیاده راه فرهنگی رشت بهره‌مند شوند؟

اگر شهردار از مشکلات قضایی می‌ترسد، بنده حاضرم برای رفاه حال مردم به زندان بروم

به گزارش حرف تازه، این عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه پیاده راه فرهنگی با نبودن مردم شبیه به قبرستان می‌شود، گفت: حتما باید نورپردازی  و آبنما اصلاح شود. اگر شهردار ترس از قضایی بودن مشکل آبنما دارند و نمی تواند کار انجام دهند، بنده حاضرم این کار را به گردن بگیرم. دو آبنما راه اندازی شده و هزینه فراوانی شده و کار نمی کند. بیش از ۲۰ میلیارد هزینه شده است. خجالت آور است. این حداقل انتظار است. مدیر اجرایی باید شهامت داشته باشد. 

رمضانپور همچنین با اشاره به مساله فاز دوم جمع آوری میله های بی آر تی نیز گفت: حاضرم بولدوزر و لودر بیاورم و مسئولیت جمع آوری را بر عهده بگیرم و به زندان بروم.

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار