نشست خبری پیش از بازی ملوان و سپیدرود، در چارچوب رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور، با حضور فرهاد پورغلامی و علیرضا امامی فر در بندر انزلی برگزار شد.

حرف تازه – نشست خبری پیش از بازی ملوان و سپیدرود، در چارچوب رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور، با حضور فرهاد پورغلامی و علیرضا امامی فر در بندر انزلی برگزار شد.

Bildergebnis für ‫نشست خبری پورغلامی‬‎

پورغلامی: امیدوارم ملوان برنده دربی باشد

فرهاد پورغلامی ابراز امیدواری کرد، تیم ملوان بندرانزلی در دربی گیلان به پیروزی دست یابد.

فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مقابل سپیدرود رشت در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: دربی گیلان هم به مانند همه دربی‌های دنیا حساسیت بالایی دارد و امیدوارم فردا ما برنده بازی باشیم تا هواداران‌مان خوشحال شوند.

وی افزود: ما برای بازی فردا سه بازیکن خود را در اختیار نداریم، اما امیدواریم که بازیکنان جانشین بتوانند توانایی خود را در زمین به بهترین شکل ارائه کنند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در واکنش به پرسش خبرنگاران در مورد مسائل و مدیریتی این باشگاه خاطر نشان کرد: صحبت در این موارد در حیطه کاری من نیست. من فقط می‌توانم آرزو کنم که مشکلات‌مان حل شود.

پورغلامی با بیان اینکه دو تیم شناخت کافی از یکدیگر دارند، یادآور شد: سپیدرود فقط یک بازی با مربیگری علی کریمی انجام داده است و ما فقط توانستیم بازی آخر این تیم را آنالیز کنیم. البته آنها فیلم بازی ما را دیده‌اند و فکر می‌کنم هر دو تیم شناخت کافی از یکدیگر داشته باشند.

وی راجع به اینکه گفته می‌شود تعدادی از نفرات ملوان تجربه دربی گیلان را ندارند و شاید این مسئله به ضرر تیم‌شان تمام شود، گفت: نه، این‌طور نیست. بازیکنان ملوان تجربه بازی‌های این‌چنینی را دارند. همین نزدیک‌پور، بازیکن جوان تیم ما فصل گذشته در دربی شمال گلزنی کرده است. حتی میلاد کمندانی هم تجربه دربی دارد. فقط یکی دو بازیکن شاید تجربه چنین بازی را نداشته باشند که این هم جای نگرانی ندارد. ان‌شاءالله که با بازی خوب بتوانیم به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا در بازی فردا به بازی زیبا فکر می‌کند یا صرفا نتیجه گرفتن، خاطرنشان کرد: مسلماً بازی در جام حذفی شرایطش کاملاً متفاوت است و قطعاً باید نتیجه لازم را بگیری تا صعود کنی. ما به هر دو مسئله اهمیت می‌دهیم هم بازی زیبا و نتیجه خوب. امیدوارم هر دوی آنها را در بازی فردا داشته باشیم.

علیرضا امامی‌فر: توقع داریم همه چیز دربی گیلان حرفه‌ای و دوستانه باشد/ همه می‌دانند کریمی به دنبال بازی پاک و سالم است

امامی فر: امیدوارم همه تماشاگران صحیح و سالم به خانه برگردند

علیرضا امامی‌فر و دیگر اعضای تیم فوتبال سپیدرود رشت انتظار دارند همه چیز تقابل فردای این تیم گیلانی با ملوان بندرانزلی حرفه‌ای و دوستانه باشد.

علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل ملوان بندرانزلی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: از زمانی که کادر فنی و مالکان جدید سپیدرود را در اختیار گرفتند، یک برنامه کوتاه‌مدت و یک برنامه بلندمدت برای تیم در نظر گرفته شد. اولین دغدغه ما، آمادگی جسمانی تیم بود که بازیکنان باید به نقطه دلخواه‌مان برسند. در همین راستا به بازی تدارکاتی هم نیاز داشتیم. جام حذفی با زمانی که به یک بازی تدارکاتی نیاز داشتیم، مقارن شده است. بازی با ملوان یک بازی و محک خوب است، قبل از دو دیدار سخت با پرسپولیس و پیکان. با حضور در این مسابقه، می‌توانیم شرایط بهتری برای دو بازی بعدی داشته باشیم.

وی با انتقاد از برخی صحبت‌های مطرح شده توسط مسئولان استانی درباره این مسابقه گفت: در چند روز گذشته از مسئولان شهر و استان صحبت‌هایی شنیدیم که در جهت آرام کردن شرایط نبود. تفکر ما تفکری حرفه‌ای است و با آشنایی که از پورغلامی و بازیکنان ملوان داریم،‌ انتظار داریم یک بازی جوانمردانه، آرام و تماشاگرپسند انجام دهیم و انجام می‌دهیم. از هواداران دو تیم درخواست می‌کنم که ما را برای ارائه یک بازی زیبا یاری کنند. حساسیت دربی باید باعث شود که دو تیم بازی زیبایی ارائه کنند.

مربی تیم تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: امیدوارم همه تماشاگران صحیح و سالم به ورزشگاه بیایند و صحیح و سالم به خانه‌های خود بازگردند. اینجا اسطوره‌ای به نام مرحوم سیروس قایقران را داشته که به مرد اخلاق معروف بوده است. توقع داریم همه چیز حرفه‌ای و دوستانه باشد و ممکن است هر نتیجه‌ای رخ دهد. البته چون در جام حذفی هستیم، یک تیم باید پیروز شود. قطعاً دو تیم تلاش می‌کنند به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

امامی‌فر در واکنش به انتقادات یک خبرنگار از اظهارات تنش‌برانگیز نماینده شهر رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم از فرد خاصی نام ببرم. دو تیم تاریخ و شخصیت بالایی دارند. مسلم است که وقتی میهمان دعوت می‌کنید،‌ باید شرایط پذیرایی خوب باشد که فکر می‌کنم این اتفاق افتاده و می‌افتد. شخصیت علی کریمی شناخته شده است و همه می‌دانند به دنبال بازی پاک و سالم است. فکر می‌کنم این اتفاق فردا رخ بدهد. درخواست می‌کنم که هواداران دو تیم، شخصیت خود و تیم‌شان را نشان دهند.

  • منبع خبر : تسنیم