امیرحسین علوی در پستی اینستاگرامی به حمایت از بهراد ذاکری و جوانان رشتی پرداخت.

حرف تازه – در پی مطرح شدن شایعاتی مبنی بر اخراج بهراد ذاکری از جریان اصلاحات در صورت عدم همراهی با برخی آقایان، این عضو شورای اسلامی شهر رشت در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.

ذاکری در اینستاگرام خود نوشت: شنیده ام که برخی گفته اند اگر با آنها هماهنگ نباشم حکم به اخراج من از جریان اصلاح طلبی می دهند. خطاب به آقایان عرض می کنم: اصلاح طلبی بدون در نظر گرفتن منافع مردم همان منفعت طلبی ست. اسمها پیشکشتان. با افتخار اصلاح طلب بودم،هستم و می مانم…
گر در همه شهر یک سر نیشترست
در پای کسی رود که درویش ترست
با این همه راستی که میزان دارد
میلش طرفی بود که آن بیشترست

اما تنها چند ساعت پس از این اتفاق امیر حسین علوی رئیس جوان شورای اسلامی شهر رشت نیز با انتشار پستی جالب در صفحه اینستاگرام خود به حمایت قاطع از بهراد ذاکری و جوانان پرداخت.

علوی در این پست صمیمانه نوشت: 

بهراد رو مرد میدان های سخت میبینم. پرچم جوانهای رشتی بالاست حتی اگر لشگر پیرمردها باورش نکنن. می جنگیم برای افتخار رشت عزیز مثل همون جوانهایی که با دادن خونشان افتخار این سرزمین شدن.خدایا کمک کن که شرمنده تو و شهدا و مردم این سرزمین نشیم. آمین.

توضیح: احترام همه بزرگترها برای من واجبه و تا اینجا هم با کمک آنهاجلو اومدیم اما اعتقاد دارم آنها هم باید به جوانان اعتماد بیشتری داشته باشن.