رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۵ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 22 March

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد. برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن […]

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد.

برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن سپیدرود برای جذب مخاطب بیشتر است شنبه شب نیز برنامه ای جنجالی به روی آنتن برد.

پس از این برنامه فرهاد خراسانی طی گفتگویی اعلام کرد که شکایتی را علیه مجری برنامه با ورزش تنظیم کرده است و پس از تصمیم گیری شورای سیاست گذاری باشگاه به همراه فیلم این برنامه در دادسرا به ثبت خواهد رسید. 

سخنگوی سپیدرود با مغرضانه خواندن اظهارات وهابی خاطر نشان کرد: این اظهارات هدف دار بود اما چنانچه مجری برنامه در برنامه بعدی عذرخواهی کند باشگاه در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد اما در غیر اینصورت این باشگاه به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد و در دفاع از حقوق باشگاه و طرفدارانش با هیچ کس تعارف و رفاقتی نخواهیم داشت.

فرهاد خراسانی با اعلام اینکه این مجری باید جایگاه خود را بداند افزود: تصور نکند مرجع قضایی است و افرادی که در برنامه شرکت می کنند و یا پشت خط می آیند متهم هستند! باید بداند در صدا و سیما کار می کند نه در دادسرا یا دادگاه! او صرفا یک مجری است نه بازپرس یا دادرس و حق ندارد در امور داخلی باشگاه که ارتباطی به مجری صدا و سیما ندارد در مقام قضاوت اظهار نظر و رای صادر کند.

وی تصریح کرد: آیا مجری این برنامه می داند که تشویش اذهان عمومی و تمسخر و تحقیر دیگران مطابق قانون مجازات اسلامی جرم و مجازات دارد؟ این اولین بار نیست که ایشان باشگاه سپیدرود را به حاشیه می کشاند ولی این بار تا عذرخواهی رسمی ایشان از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

خراسانی همچنین در مورد اردوی سپیدرود در تهران گفت: از یکشنبه عصر تمریناتمان شروع شده است و بازیکنان در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و امید زیادی داریم نخستین برد خارج از خانه خود را کسب کنیم. تجهیزات مورد نیاز به درخواست آقای کریمی خریداری شده و در تمرینات مورد استفاده قرار گرفته است. آقای ناظمی به دلیل مشکل شخصی که داشته است نتوانست در تهران همراه ما باشد و بنده در غیاب ایشان کارهای مربوطه را انجام میدهم البته در روز بازی مقابل پیکان قطعا حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار