رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد. برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن […]

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد.

برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن سپیدرود برای جذب مخاطب بیشتر است شنبه شب نیز برنامه ای جنجالی به روی آنتن برد.

پس از این برنامه فرهاد خراسانی طی گفتگویی اعلام کرد که شکایتی را علیه مجری برنامه با ورزش تنظیم کرده است و پس از تصمیم گیری شورای سیاست گذاری باشگاه به همراه فیلم این برنامه در دادسرا به ثبت خواهد رسید. 

سخنگوی سپیدرود با مغرضانه خواندن اظهارات وهابی خاطر نشان کرد: این اظهارات هدف دار بود اما چنانچه مجری برنامه در برنامه بعدی عذرخواهی کند باشگاه در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد اما در غیر اینصورت این باشگاه به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد و در دفاع از حقوق باشگاه و طرفدارانش با هیچ کس تعارف و رفاقتی نخواهیم داشت.

فرهاد خراسانی با اعلام اینکه این مجری باید جایگاه خود را بداند افزود: تصور نکند مرجع قضایی است و افرادی که در برنامه شرکت می کنند و یا پشت خط می آیند متهم هستند! باید بداند در صدا و سیما کار می کند نه در دادسرا یا دادگاه! او صرفا یک مجری است نه بازپرس یا دادرس و حق ندارد در امور داخلی باشگاه که ارتباطی به مجری صدا و سیما ندارد در مقام قضاوت اظهار نظر و رای صادر کند.

وی تصریح کرد: آیا مجری این برنامه می داند که تشویش اذهان عمومی و تمسخر و تحقیر دیگران مطابق قانون مجازات اسلامی جرم و مجازات دارد؟ این اولین بار نیست که ایشان باشگاه سپیدرود را به حاشیه می کشاند ولی این بار تا عذرخواهی رسمی ایشان از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

خراسانی همچنین در مورد اردوی سپیدرود در تهران گفت: از یکشنبه عصر تمریناتمان شروع شده است و بازیکنان در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و امید زیادی داریم نخستین برد خارج از خانه خود را کسب کنیم. تجهیزات مورد نیاز به درخواست آقای کریمی خریداری شده و در تمرینات مورد استفاده قرار گرفته است. آقای ناظمی به دلیل مشکل شخصی که داشته است نتوانست در تهران همراه ما باشد و بنده در غیاب ایشان کارهای مربوطه را انجام میدهم البته در روز بازی مقابل پیکان قطعا حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار