حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد. برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن […]

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد.

برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن سپیدرود برای جذب مخاطب بیشتر است شنبه شب نیز برنامه ای جنجالی به روی آنتن برد.

پس از این برنامه فرهاد خراسانی طی گفتگویی اعلام کرد که شکایتی را علیه مجری برنامه با ورزش تنظیم کرده است و پس از تصمیم گیری شورای سیاست گذاری باشگاه به همراه فیلم این برنامه در دادسرا به ثبت خواهد رسید. 

سخنگوی سپیدرود با مغرضانه خواندن اظهارات وهابی خاطر نشان کرد: این اظهارات هدف دار بود اما چنانچه مجری برنامه در برنامه بعدی عذرخواهی کند باشگاه در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد اما در غیر اینصورت این باشگاه به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد و در دفاع از حقوق باشگاه و طرفدارانش با هیچ کس تعارف و رفاقتی نخواهیم داشت.

فرهاد خراسانی با اعلام اینکه این مجری باید جایگاه خود را بداند افزود: تصور نکند مرجع قضایی است و افرادی که در برنامه شرکت می کنند و یا پشت خط می آیند متهم هستند! باید بداند در صدا و سیما کار می کند نه در دادسرا یا دادگاه! او صرفا یک مجری است نه بازپرس یا دادرس و حق ندارد در امور داخلی باشگاه که ارتباطی به مجری صدا و سیما ندارد در مقام قضاوت اظهار نظر و رای صادر کند.

وی تصریح کرد: آیا مجری این برنامه می داند که تشویش اذهان عمومی و تمسخر و تحقیر دیگران مطابق قانون مجازات اسلامی جرم و مجازات دارد؟ این اولین بار نیست که ایشان باشگاه سپیدرود را به حاشیه می کشاند ولی این بار تا عذرخواهی رسمی ایشان از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

خراسانی همچنین در مورد اردوی سپیدرود در تهران گفت: از یکشنبه عصر تمریناتمان شروع شده است و بازیکنان در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و امید زیادی داریم نخستین برد خارج از خانه خود را کسب کنیم. تجهیزات مورد نیاز به درخواست آقای کریمی خریداری شده و در تمرینات مورد استفاده قرار گرفته است. آقای ناظمی به دلیل مشکل شخصی که داشته است نتوانست در تهران همراه ما باشد و بنده در غیاب ایشان کارهای مربوطه را انجام میدهم البته در روز بازی مقابل پیکان قطعا حضور خواهند داشت.