رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد. برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن […]

حرف تازه – فرهاد خراسانی سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود گفت: چنانچه افشین وهابی مجری برنامه با ورزش شبکه باران در برنامه بعدی از مجموعه باشگاه سپیدرود عذرخواهی نکند از او شکایت خواهیم کرد.

برنامه با ورزش شبکه باران که گاهی به نظر می رسد به دنبال ایجاد جنجال های نابجا و به حاشیه کشاندن سپیدرود برای جذب مخاطب بیشتر است شنبه شب نیز برنامه ای جنجالی به روی آنتن برد.

پس از این برنامه فرهاد خراسانی طی گفتگویی اعلام کرد که شکایتی را علیه مجری برنامه با ورزش تنظیم کرده است و پس از تصمیم گیری شورای سیاست گذاری باشگاه به همراه فیلم این برنامه در دادسرا به ثبت خواهد رسید. 

سخنگوی سپیدرود با مغرضانه خواندن اظهارات وهابی خاطر نشان کرد: این اظهارات هدف دار بود اما چنانچه مجری برنامه در برنامه بعدی عذرخواهی کند باشگاه در تصمیم خود تجدید نظر خواهد کرد اما در غیر اینصورت این باشگاه به هیچ وجه از موضع خود عقب نشینی نخواهد کرد و در دفاع از حقوق باشگاه و طرفدارانش با هیچ کس تعارف و رفاقتی نخواهیم داشت.

فرهاد خراسانی با اعلام اینکه این مجری باید جایگاه خود را بداند افزود: تصور نکند مرجع قضایی است و افرادی که در برنامه شرکت می کنند و یا پشت خط می آیند متهم هستند! باید بداند در صدا و سیما کار می کند نه در دادسرا یا دادگاه! او صرفا یک مجری است نه بازپرس یا دادرس و حق ندارد در امور داخلی باشگاه که ارتباطی به مجری صدا و سیما ندارد در مقام قضاوت اظهار نظر و رای صادر کند.

وی تصریح کرد: آیا مجری این برنامه می داند که تشویش اذهان عمومی و تمسخر و تحقیر دیگران مطابق قانون مجازات اسلامی جرم و مجازات دارد؟ این اولین بار نیست که ایشان باشگاه سپیدرود را به حاشیه می کشاند ولی این بار تا عذرخواهی رسمی ایشان از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

خراسانی همچنین در مورد اردوی سپیدرود در تهران گفت: از یکشنبه عصر تمریناتمان شروع شده است و بازیکنان در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و امید زیادی داریم نخستین برد خارج از خانه خود را کسب کنیم. تجهیزات مورد نیاز به درخواست آقای کریمی خریداری شده و در تمرینات مورد استفاده قرار گرفته است. آقای ناظمی به دلیل مشکل شخصی که داشته است نتوانست در تهران همراه ما باشد و بنده در غیاب ایشان کارهای مربوطه را انجام میدهم البته در روز بازی مقابل پیکان قطعا حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

روزگار سیاست بدون آیت الله

حرف تازه - در یک سال اخیر شاید شیخ حسن روحانی که در سال‌های اخیر پیوند سیاسی اش با آیت‌الله هاشمی رنگ و بویی متفاوت تر به خود گرفته بود، بیش از همه بار نبودن آیت الله را بر دوش خود احساس کرد. لیلا شریف نوشت: یکسال از رفتن «آیت الله سیاست» گذشت، یک سالی پرتلاطمی که در گوشه و کنار سیاست آن از انتخابات تا همین اعتراضات اخیر، سیاست پیشگان چپ و راست گاه و بیگاه از جای خالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سخنی به میان آورد. در این میان شاید شیخ حسن روحانی که در سال‌های اخیر پیوند سیاسی اش با آیت‌الله رنگ و بویی متفاوت تر به خود گرفته بود، بیش از همه بار نبودن آیت الله هاشمی را بر دوش خود احساس کرد، چه آنکه پایه های حضور روحانی در پاستور مدیون مدد رسانی هاشمی رفسنجانی بود و هم او بود که در ۴ سال سخت دوره اول ریاست جمهوری همیشه پشت دولت روحانی ایستاد.  آیت الله در همان روزهای منتهی به انتخابات ۹۲ زمانی که پای حمایت از حسن روحانی به میان آمد، با صراحت گفته بود:« از همان ابتدا در مجمع تشخیص بحثمان این بود که آقای ناطق نوری نامزد شوند اما ایشان گفت نمی آیم. سپس به آقای روحانی پیشنهاد دادیم که نامزد شود.» شاید حسن روحانی در همان ۴ سال سکانداری دولت یازدهم، زمانی که در کارهایش به بن بست می رسید، بهترین مرجع برای مشکل را در هم کلامی با آیت الله هاشمی می دید، اما پس از فوت مرد اعتدالی سال‌های اخیر سیاست ایران، روحانی به خوبی درک کرد که دیگر چنین ملجاء و مأمنی برای او در عبور از بحران‌ها وجود ندارد و باید تنها مسیر ریاست بر پاستور را طی کند. ای کاش ها در نبود هاشمی «در روایت اسلامی داریم که وقتی عالم مومنی از دنیا می رود رخنه و روزنه ای به وجود می آید که چیزی نمی تواند جای آن را پر کند. جامعه این را در یک سال گذشته کاملا فهمید و خلاء حضور او احساس می شود.»، این گفته سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو جامعه روحانیت، روایتی است از «ای کاش‌هایی» در نبود آیت الله. شاید بیراه نباشد که برای درک بهتر این خلاء بر اتفاقاتی که در بازه زمانی یک سال گذشته و در نبود آیت ‌الله  کشور را درگیر خود کرد، مروری داشته باشیم. کارزار انتخاباتی روحانی در نبود آیت الله آخرین روز اردیبهشت ماه روزی بود که روحانی آن را در تقویم سیاسی خود به عنوان دومین برد انتخاباتیش علامت زد. بردی که اگر از انتخابات سال ۹۲ سخت تر نباشد، آسانتر هم نبود.  شیخ دیپلمات که در خرداد ۹۲ با حمایت تمام قد آیت الله هاشمی وارد گود رقابت شده بود، چند ماه مانده به انتخابات ۹۶ مهم ترین حامی خود را از دست داد.  در این هنگام بود که تکرار سخنانی که آیت الله جسته و گریخته در ماه های قبل فوتشان در رابطه با گزینه انتخاباتی سال ۹۶ زده بودند، ...

آخرین اخبار