حرف تازه – رونالدو و مسی وداعی زودهنگام با جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشتند. در شب نخست مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، آرژانتین با حضور لیونل مسی به مصاف فرانسه رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۴ بر ۳ فرانسه و درخشش کیلیان امباپه همراه بود تا خروس ها حکم حذف آلبی […]

حرف تازه – رونالدو و مسی وداعی زودهنگام با جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشتند.

در شب نخست مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، آرژانتین با حضور لیونل مسی به مصاف فرانسه رفت که این دیدار در نهایت با برتری ۴ بر ۳ فرانسه و درخشش کیلیان امباپه همراه بود تا خروس ها حکم حذف آلبی سلسته را امضا کنند. 

در دیگر دیدار این شب، پرتغال با حضور کریستیانو رونالدو به مصاف اروگوئه رفت و این دیدار نیز در نهایت با برتری ۲ بر ۱ اروگوئه و درخشش ادینسون کاوانی همراه شد تا قهرمان اروپا وداعی زودهنگام با جام جهانی داشته باشد.

ناکامی مسی و رونالدو در امر گلزنی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی و حذف زودهنگام از این جام در یک شب، از ویژگی های مشترک دو فوق ستاره رئال و بارسا با پیراهن پرتغال و آرژانتین در روسیه بود.

شایان ذکر است پرتغال در صورت پیروزی در دیدار آخر مرحله گروهی برابر ایران می توانست به مصاف روسیه برود اما درخشش ملی پوشان کشورمان موجب توقف این تیم و از دست رفتن صدر جدول برای پرتغال شد تا در نهایت ناکامی های رونالدو در برابر ایران در دیدار با اروگوئه تکمیل شود.

بدین ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی اروگوئه و فرانسه به مصاف یکدیگر خواهند رفت و تکلیف یکی از ۴ دیدار این مرحله مشخص شد.