در چارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه قاطع 3 بر 1 تیم متمول و مدعی تراکتور سازی را شکست داد.

حرف تازه – در چارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه قاطع ۳ بر ۱ تیم متمول و مدعی تراکتور سازی را شکست داد.

عصر امروز و از ساعت ۱۷ دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی در شرایطی در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که هر دوتیم به شدت به دنبال ۳ امتیاز این دیدار بودند.

سپیدرودی ها که پیش از این دیدار با ۱۵ امتیاز در رده پانزدهم قرار داشتند برای بقا در لیگ برتر و باقی ماندن روزنه های امید در ادامه فصل به شدت به برتری در این دیدار نیاز داشتند و با دوندگی و جنگندگی خاصی در این دیدار حاضر شدند.

تراکتوری ها نیز در کورس رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به شدت نیازمند کسب ۳ امتیاز این دیدار بودند اما در نهایت مجبور به قبول شکست شدند.

نادر دست نشان در این دیدار ایمان صادقی، میثم فرودسی(از دقیقه ۸۰ محمد غلامی)، میثم تهیدست، میلاد شیخی سلیمانی، محمدرضا مهدوی، محمد بلبلی، هومن ربیع‌زاده، مهرداد بایرامی(از دقیقه ۸۷ علی عباسی)، حسین شنانی(از دقیقه ۹۰ جواد آقایی‌پور)، میلاد قربانزاده و ابراهیم لطفی را در ترکیب سپیدرود قرار داد.

جورج لیکنز نیز محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر(از دقیقه ۹۰ احسان پهلوان)، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور(از دقیقه ۶۵ سید احمد موسوی)، اکبر ایمانی(از دقیقه ۸۶ علیرضا نقی‌زاده)، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس را برای تراکتور سازی به میدان فرستاد.

در این دیدار ابتدا مهرداد بایرامی روی اشتباه فروزان، گل اول سپیدرود را در همان دقایق ابتدایی مسابقه به ثمر رساند. سپس مسعود شجاعی روی یک ارسال در دقیقه ۲۳ کار را به تساوی کشاند. 

اما در ادامه سپیدرود بار دیگر فشار را بیشتر کرد و در دقیقه ۳۳ توسط فردوسی به گل دوم رسید. این پایان کار نبود و بایرامی در نیمه دوم نیز بار دیگر روی اشتباه فروزان به گل رسید تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ به سود سپیدرودی ها به پایان برسد.

بدین ترتیب با توجه به برتری پدیده مشهد در برابر نفت مسجد سلیمان، فاصله امتیازی سپیدرود با تیم بالاتر خود در جدول رده بندی به یک امتیاز کاهش یافت و با ۱۸ امتیاز امیدوارانه به استقبال ادامه رقابت ها خواهد رفت.