شنیده ها حکایت از این دارد این بار و برای چندمین مرتبه، مریم بخشی در حالیکه هنوز تجربه یک سال مدیر کلی خود را به پایان نرسانده و بی شک، این را مدیون توجه ویژه به بانوان در دولت تدبیر و امید خصوصا نظر لطف و عنایت استاندار معزز گیلان است، امتیاز دهی های بی حد و مرز خود به نمایندگان مخالف دولت را از سر گرفته است.

حرف تازه – پس از انتقادات فراوان ، پیرامون نحوه عملکرد مدیر کل سابق ورزش و جوانان گیلان و اعلام نارضایتی قشر عظیمی از جامعه ورزشی که منجر به تغییر مدیرکل ورزش و جوانان گیلان شد، این بار خانم مدیر کل به عنوان اولین مدیر کل زن تاریخ ورزش ایران، جایگزین مسعود رهنما در این سمت شد. انتصابی که از ابتدا هم شاید احساسی به نظر می رسیده و غیر اصولی و تخصصی!

از دخالت در سیستم مدیریتی باشگاه سپیدرود تا انتصابات عجولانه ای که هر کدامشان بر ضعف مدیریتی بانوی مدیر کل صحه گذارده و حواشی مختص خود را بدنبال داشته است.

اما آخرین شنیده ها حکایت از این دارد این بار و برای چندمین مرتبه، مریم بخشی در حالیکه هنوز تجربه یک سال مدیر کلی خود را به پایان نرسانده و بی شک، این را مدیون توجه ویژه به بانوان در دولت تدبیر و امید خصوصا نظر لطف و عنایت استاندار معزز گیلان است، امتیاز دهی های بی حد و مرز خود به نمایندگان مخالف دولت را از سر گرفته است. آن هم فردی که سابقه توهین جسورانه به نماینده عالی دولت در یکی از شهرستان های شرق گیلان را در کارنامه درخشان عملکرد خود به ثبت رسانده است و اخیرا نیز استاندار گیلان را مورد شدیدترین حملات خود قرار داده است.

آیا بانوی مدیر کل، همراهی با دولت و حامیانش را سرلوحه اعمال مدیریتش اش قرار می دهد یا همچنان برای ابقا در این سمت، بدنبال جلب رضایت و توجه ویژه ی نمایندگان مخالف دولت است؟

امید است وزیر توانمند و خوشنام ورزش و جوانان که پیش از این سابقه حضور در گیلان را نیز داشته، در جریان این دست اقدامات خانم مدیر کل باشند!

حرف تازه این شنیده ها و محتوای مطلب را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به بازنشر خبر پرداخته است.

  • منبع خبر : گیل و دیلم