علی نظرمحمدی سرمربی محبوب سپیدرود پس از در اختیار گرفتن سکان مربیگری تیم ریشه دار گیلان زمین بیانیه ای خطاب به اهالی رسانه، هواداران، مسئولان، پیشکسوتان و بازیکنان سپیدرود منتشر کرد.

حرف تازه – علی نظرمحمدی سرمربی محبوب سپیدرود پس از در اختیار گرفتن سکان مربیگری تیم ریشه دار گیلان زمین بیانیه ای خطاب به اهالی رسانه، هواداران، مسئولان، پیشکسوتان و بازیکنان سپیدرود منتشر کرد که در زیر مشاهده می کنید:

” همانطوری که اطلاع دارید بر اساس هماهنگی های انجام شده به عنوان سرمربی فصل آینده در سپیدرود فعالیت خواهم داشت و از این رو لازم می دانم از مدیریت باشگاه، اداره کل ورزش جوانان و هیات فوتبال گیلان بابت اعتمادی که در سپردن سکان هدایت سپیدرود به این جانب نمودند سپاسگزاری نمایم.

۱- من فرزند این شهرم و به مردمم و به سپیدرود و به هواداران عاشق آن مدیونم و وظیفه خود می دانم که فارغ از همه ی مسایل و موضوعات و در این شرایط سخت و بغرنج و شکننده به سپیدرودی که عاشقانه دوستش دارم بی منت خدمت کنم.

۲- همگان می دانند سپیدرود روزهای سختی را سپری می کند. پس از سقوط تیم از لیگ برتر سازمان تیم از هم پاشیده شد و تعدادی از بازیکنان به باشگاه های دیگر پیوستند و برای عده ای دیگر نیز شرایط حضور در سپیدرود فراهم نیست و به مشکلات مالی و لجستیکی نیز اشاره ای نمی کنم و فقط می توانم بگویم که گذر از این شرایط سخت نیازمند مدیریتی هوشمند، انسجام و همدلی و ساختن یک تیم جدید با تکیه بر نیروهای جوان و بالنده و شجاع و سازمانپذیر و بومی و همراهی و حمایت هواداران پرشور سپیدرود است.

۳- لازم می دانم از زحمات و تلاش های همه ی مدیران بازیکنان مربیان و کادراجرایی و اداری باشگاه و هوادارانی که پشتوانه استوار سپیدرود بودند و هستند تشکر کنم. وظیفه اخلاقی ام حکم می کند که این زحمات را نادیده نگیرم و برای همه ی این عزیزان عزت و سلامتی و موفقیت آرزو کنم.

۴- شرایط خطیری که سپیدرود در آن قرار دارد نیازمند آن است که از حمایت استانداری، نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی و شهرداری رشت، صدا و سیما و رسانه های جمعی و بنگاه های اقتصادی برخوردار شوم. وجود همدلی و سیاست های حمایتی و تشویقی ما را به زودی به سطح نخست فوتبال ایران برخواهد گرداند و امید تخریب شده ی ما مجددا احیا خواهد شد.

۵- از همه‌ی بزرگان و پیشکسوتان و مربیان شهرم رخصت می گیریم و خودم را نیازمند مشورت و تذکر این عزیزان می دانم و امید دارم که این فرزند کوچک خود را از دعای خیرشان بی نصیب نفرمایند.

علی نظرمحمدی
فرزند شهرباران