در شرایطی که روز سه شنبه مصطفی سالاری استاندار گیلان به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور منصوب گردیده بود، شب گذشته با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور، ارسلان زارع به عنوان سرپرست استانداری گیلان منصوب شد.

حرف تازه – در شرایطی که روز سه شنبه مصطفی سالاری استاندار گیلان به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور منصوب گردیده بود، شب گذشته با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور، ارسلان زارع به عنوان سرپرست استانداری گیلان منصوب شد.

زارع که از اواخر بهمن ماه سال گذشته به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان منصوب شده بود متولد ۱۳۴۶ شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی می باشد.

در سوابق فرهنگی، آموزشی زارع دبیری آموزش و پرورش شهرستان های گناوه، دشتی و بوشهر دیده می شود. وی همچنین مسئول تاسیس و راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی خورموج و همچنین مدرس دانشگاه های استان بوشهر بوده است.

از دیگر سوابق اجرایی وی می توان به معاونت فرمانداری شهرستان دشتی از سال ۸۰ تا ۸۱ و فرمانداری شهرستان دیر از سال ۸۱ تا ۸۵ اشاره کرد. زارع همچنین در سال ۹۲ و از آغاز بکار دولت تدبیر و امید به عنوان فرماندار شهرستان دشتستان منصوب شد.

  • منبع خبر : رشت 20