رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March
حضور سخنگوي دولت در گيلان در پي درخواست مردم از رئيس جمهور؛

نوبخت صدای رسای گیلانی ها برای انتصاب استاندار بومی می شود

حرف تازه – سخنگوی دولت اینبار برای شنیدن صدای هم شهریان و هم استانیهایش به گیلان سفر میکند تا همزمان با نواختن زنگ مهر و مقاومت در تعیین سرنوشت گیلانیان در چهارسال آینده نقش مهمی ایفا نماید. سخنگوی دولت اینبار برای شنیدن صدای هم شهریان و هم استانیهایش به گیلان سفر میکند تا همزمان با نواختن […]

حرف تازه – سخنگوی دولت اینبار برای شنیدن صدای هم شهریان و هم استانیهایش به گیلان سفر میکند تا همزمان با نواختن زنگ مهر و مقاومت در تعیین سرنوشت گیلانیان در چهارسال آینده نقش مهمی ایفا نماید.

سخنگوی دولت اینبار برای شنیدن صدای هم شهریان و هم استانیهایش به گیلان سفر میکند تا همزمان با نواختن زنگ مهر و مقاومت در تعیین سرنوشت گیلانیان در چهارسال آینده نقش مهمی ایفا نماید ،در روزهای گذشته مردم وروسای ستاد روحانی در گیلان و همصدا با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه و نمایندگان مجلس ،احزاب و شخصیت های استان با اجماعی ارزشمند از طرق مختلف صدای خود را به روحانی رساندند تا استاندار بومی را به عنوان خواسته اکثریت مطلق مردم گیلان به عنوان استانی که بیشترین آرا را در حمایت از روحانی به صندوق ها ریخته اند از دولت اعتدال بخواهند.
بی شک یکی از مهمترین ارکان شنیده شدن این در خواست توسط دولت و در راس آن رییس جمهور ، دکتر نوبخت سخنگوی دولت و عضو گیلانی و موثر کابینه بوده است.
شنیده ها اما حکایت از دستور روحانی به واعظی و در پی آن وزیر کشور برای استمزاج نظر گیلانیان توسط دکتر نوبخت به عنوان فرد معتمد روحانی در تصمیم گیری برای استانداری گیلان دارد.
به نظر می رسد حضور دکتر نوبخت در روز شنبه در گیلان و درست قبل از برگزاری نشست هیات دولت حامل پیام صریح و شفاف وی در روز یکشنبه به عنوان معتمد مردم گیلان باشد.
مسلما با شناختی که از دکتر نوبخت بعنوان نماینده اول چهار دوره مردم مرکز استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد ایشان تدبیری اتخاذ خواهند نمود که مطابق با ذائقه مردمی است که در ادوار مختلف به او اعتماد نموده اند تاکید ایشان بر منافع استان همواره زمینه ساز محبوبیت بیش از پیش وی در نزد مردم گیلان بوده است و انتقال پیام گیلانیان جهت انتصاب استاندار درد آشنا (بومی) نیز در این بزنگاه تاریخی میتواند محبوبیت وی و روحانی را کماکان به عنوان یکی از شاخص ترین استانهای حامی دولت در بالاترین سطح حفظ کند چرا که عدم اجابت مطالبه بحق گیلانیان میتواند موجب کاهش شدید محبوبیت دولت در گیلان شود.
توجه به نظر و خواست مردم که حضرت امام خمینی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران بارها به آن تاکید کرده اند اینک می تواند و باید سرلوحه کار دولت تدبیر و امید و نشانگر اصل مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.
رخدادی که در واقع سربلندی دولت را نیز به همراه خواهد داشت.

منبع : گیل خبر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار