رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March

حرف تازه – مالک باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه تا امروز به طور متوسط ۳۵ درصد پرداختی به بازیکنان داشته‌ام گفت: نمی‌گذارم کسانی عامدانه آرامش باشگاه سپیدرود را به هم بزنند. سپیدرود آخرین مسابقه‌اش را در سال ۹۶ در مشهد برابر پدیده واگذار کرد تا کارش در جدول رده بندی لیگ برتر به جاهای سخت […]

حرف تازه – مالک باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه تا امروز به طور متوسط ۳۵ درصد پرداختی به بازیکنان داشته‌ام گفت: نمی‌گذارم کسانی عامدانه آرامش باشگاه سپیدرود را به هم بزنند.

سپیدرود آخرین مسابقه‌اش را در سال ۹۶ در مشهد برابر پدیده واگذار کرد تا کارش در جدول رده بندی لیگ برتر به جاهای سخت برسد.

از آنجایی که روزهای بحرانی در فوتبال همیشه همراه می‌شود با حضور افراد فرصت طلب که می‌خواهند از این شرایط سوءاستفاده کنند و وضعیت را در همان حالت بحرانی نگه دارند، این اتفاقات موجب می‌شود که کار برای این گونه تیم‌ها برای خروج از وضعیت حساسشان سخت‌تر شود.

مثال عینی این ماجرا شرایط فعلی سپیدرود است که به محض قرار گرفتن این تیم در جمع فانوس به‌دستان، یک روزنامه سراسری با تیتر یک خود، خبر از تهدید پیامکی سرمربی سپیدرود به مالک این تیم می‌دهد که در صورت عدم پرداخت ۲۰ درصد مبلغ قرارداد تا قبل از پایان سال در تمرینات حضور نخواهد یافت.

جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود در این زمینه در گفت‌وگو با تسنیم ضمن رد این ماجرا اظهار داشت: به هیچ وجه چنین ماجرایی صحت ندارد و علی کریمی این سخنان را به‌شدت تکذیب کرده و کسی چنین حرف‌هایی بر زبان نیاورده است.

مالک باشگاه سپیدرود ضمن تاکید بر شکایت از این روزنامه گفت: ما باید چنین رفتارهای غیر اخلاقی را در جامعه ریشه یابی کرده و پس از شناخت عوامل و دلایل این افراد، آنها را به مردم معرفی کنیم و به همین دلیل شک نداشته باشید که از این نشریه به دادگاه شکایت کرده و نخواهیم گذاشت تا کسانی عامدانه آرامش سپیدرود را از بین ببرند.

تن‌زاده تصریح کرد: قرار نبود موارد مالی باشگاه را در رسانه‌ها عنوان کنیم و این مدل رفتار با چارچوب کاری و اخلاقی بنده متناسب نیست اما حالا که کار به این مرحله رسیده و تنها به جهت آسودگی خیال هواداران مجبورم چند اطلاعات آماری کلی از وضعیت مالی سپیدرود عنوان کنم.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت افزود: طی دو ماهی که این باشگاه از طرف هیئت فوتبال استان گیلان به من واگذار و تحویل داده شده، به‌طور متوسط ۳۵ درصد به بازیکنان صرفاً توسط اینجانب پرداخت نقدی صورت گرفته است و مدارک مستدل و مستند مالی این پرداختی‌ها در باشگاه موجود است.

تن‌زاده با اعلام اینکه این مبالغ غیر از پرداختی‌هایی است که از ابتدای فصل تا زمان حضور مدیریت جدید باشگاه به بازیکنان بوده است اظهار داشت: اجازه نمی‌دهیم کسی یا کسانی از روی عمد با انتشار اخبار کذب و جعلی، افکار هواداران و بازیکنان را مشوش کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار