رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
انتقادات رمضانپور نرگسی از عدم وجود نمادها در سطح شهر؛

نمادهای رشت به صفویه و پهلوی اول برمی گردد

حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ۳۷ شورا با گرامیداشت مناسبت های هفته، سال نو را مجددا تبریک گفت و افزود: سال ۹۶ با همه تلخی ها و شیرینی ها و فراز و نشیب های سیاسی گذشت و سال ۹۷ را که مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری […]

حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ۳۷ شورا با گرامیداشت مناسبت های هفته، سال نو را مجددا تبریک گفت و افزود: سال ۹۶ با همه تلخی ها و شیرینی ها و فراز و نشیب های سیاسی گذشت و سال ۹۷ را که مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کرده است امیدواریم بتوانیم با وحدت بیشتر و همراهی همه ارگان ها در سطح ملی و استانی و شهرستانی به توفیقات بزرگی دست یابیم. 

رمضانپور نرگسی تصریح کرد: کشورها برای رهایی از سلطه جهانی به تولید داخلی روی آورده اند. امیدوارم استقلال و خودکفایی در بخش های مختلف حفظ شود و مازاد تولید به کشورهای دیگر نیز ارسال شود.

وی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شهرداری برای زحمات نوروزی گفت: در عین حال گله دارم که برخی اقدامات در شان مردم گیلان نبود. امیدوارم این ایام کارهای عمرانی را طبق وظیفه خود انجام دهیم. مردم انتظار دارند خیابان ها آسفالت مناسبی داشته باشند.

احمد رمضانپور نرگسی خاطر نشان کرد: باید آثار تولید ۱۲۰۰ تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت شهرداری را در شهر ببینیم. یکی دیگر از مشکلات شهر ما بحث ترافیک است. امروز در شرایط اقتصادی احداث خیابان جدید یا تعریض نیستیم اما می توانیم با اخذ نظر کارشناسان صاحبنظر از همین داشته های خود، بخشی از مشکلات ترافیک را نیز رفع کنیم. 

عضو شورای پنجم رشت با اشاره به بحث نمادسازی شهررشت گفت: استان گیلان و شهر رشت نخبگان فراوانی در حوزه های مختلف دارد و همین الان در دنیا زبانزد خاص و عام است اما نمادی را امروز نمی بینیم. خیلی از شهرهای کوچک دنیا هم نمادهایی ارند اما ما در ارتباط با این مساله نمادی نداریم و اگر نمادی هم هست به دوران صفویه و قاجاریه برمی گردد. در ورودی های شهر با کمک صاحبنظران داخلی و حتی خارجی نمادهایی داشته باشیم.

رمضانپور با اشاره به هدف تبدیل شدن رشت به مقصد گردشگری افزود: چه خوب است به عنوان مقصد گردشگری نمادهایی نیز داشته باشیم. 

وی خواستار همراهی بیشتر فرمانداری و نگاه تخصصی به مصوبه های شورا شد و گفت: اگر واقعا می خواهیم توسعه ای در گیلان داشته باشیم حتما باید شهر رشت را هم توسعه بدهیم. 

احمد رمضانپور نرگسی نیز انتصاب حجت الاسلام فلاحتی را تبریک گفت.حجت الاسلام فلاحتی امروز پدر معنوی جامعه است.امیدوارم در خصوص این سیل جوانانی که تا حدودی دین گریز شده اند با الطاف پدرانه خود جوانان را به سمت دین و دینداری ببرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار