حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ۳۷ شورا با گرامیداشت مناسبت های هفته، سال نو را مجددا تبریک گفت و افزود: سال ۹۶ با همه تلخی ها و شیرینی ها و فراز و نشیب های سیاسی گذشت و سال ۹۷ را که مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری […]

حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ۳۷ شورا با گرامیداشت مناسبت های هفته، سال نو را مجددا تبریک گفت و افزود: سال ۹۶ با همه تلخی ها و شیرینی ها و فراز و نشیب های سیاسی گذشت و سال ۹۷ را که مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کرده است امیدواریم بتوانیم با وحدت بیشتر و همراهی همه ارگان ها در سطح ملی و استانی و شهرستانی به توفیقات بزرگی دست یابیم. 

رمضانپور نرگسی تصریح کرد: کشورها برای رهایی از سلطه جهانی به تولید داخلی روی آورده اند. امیدوارم استقلال و خودکفایی در بخش های مختلف حفظ شود و مازاد تولید به کشورهای دیگر نیز ارسال شود.

وی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شهرداری برای زحمات نوروزی گفت: در عین حال گله دارم که برخی اقدامات در شان مردم گیلان نبود. امیدوارم این ایام کارهای عمرانی را طبق وظیفه خود انجام دهیم. مردم انتظار دارند خیابان ها آسفالت مناسبی داشته باشند.

احمد رمضانپور نرگسی خاطر نشان کرد: باید آثار تولید ۱۲۰۰ تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت شهرداری را در شهر ببینیم. یکی دیگر از مشکلات شهر ما بحث ترافیک است. امروز در شرایط اقتصادی احداث خیابان جدید یا تعریض نیستیم اما می توانیم با اخذ نظر کارشناسان صاحبنظر از همین داشته های خود، بخشی از مشکلات ترافیک را نیز رفع کنیم. 

عضو شورای پنجم رشت با اشاره به بحث نمادسازی شهررشت گفت: استان گیلان و شهر رشت نخبگان فراوانی در حوزه های مختلف دارد و همین الان در دنیا زبانزد خاص و عام است اما نمادی را امروز نمی بینیم. خیلی از شهرهای کوچک دنیا هم نمادهایی ارند اما ما در ارتباط با این مساله نمادی نداریم و اگر نمادی هم هست به دوران صفویه و قاجاریه برمی گردد. در ورودی های شهر با کمک صاحبنظران داخلی و حتی خارجی نمادهایی داشته باشیم.

رمضانپور با اشاره به هدف تبدیل شدن رشت به مقصد گردشگری افزود: چه خوب است به عنوان مقصد گردشگری نمادهایی نیز داشته باشیم. 

وی خواستار همراهی بیشتر فرمانداری و نگاه تخصصی به مصوبه های شورا شد و گفت: اگر واقعا می خواهیم توسعه ای در گیلان داشته باشیم حتما باید شهر رشت را هم توسعه بدهیم. 

احمد رمضانپور نرگسی نیز انتصاب حجت الاسلام فلاحتی را تبریک گفت.حجت الاسلام فلاحتی امروز پدر معنوی جامعه است.امیدوارم در خصوص این سیل جوانانی که تا حدودی دین گریز شده اند با الطاف پدرانه خود جوانان را به سمت دین و دینداری ببرد.