رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
رونمایی از مدعی جدید سقوط به لیگ یک؛

نفت در آستانه کسر ۶ امتیاز

حرف تازه – باشگاه نفت تهران با شکایت کادرفنی سابق خود در معرض کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات قرار گرفته است. باشگاه نفت تهران که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند ، در تازه‌ترین مشکل خود با حکم کمیته انضباطی رو به رو شده است . […]

حرف تازه – باشگاه نفت تهران با شکایت کادرفنی سابق خود در معرض کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات قرار گرفته است.

باشگاه نفت تهران که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند ، در تازه‌ترین مشکل خود با حکم کمیته انضباطی رو به رو شده است .

گویا کادرفنی سابق این فصل نفت با شکایت به کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی خواستار دریافت طلب خود از باشگاه نفت شده‌اند و پس از بررسی پرونده ، احکامی به سود آن‌ها صادر شده است .

به همین دلیل باشگاه نفت به پرداخت مبلغ ۲/۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال ، معادل ۲۲۵ میلیون تومان بابت قرارداد و مبلغ ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل ۴ میلیون و‌ ۵۰۰ هزار تومن بابت هزینه رسیدگی تا تاریخ ۱۵ فروردین به علیرضا امامی‌فر محکوم شده است.

هم‌چنین در حکمی دیگر ، باشگاه نفت محکوم به پرداخت مبلغ ۱/۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل ۱۰۸ میلیون تومان بابت قرارداد و مبلغ ۲۱/۶۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل مبلغ ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومن بابت هزینه رسیدگی تا تاریخ ۱۵ فروردین به آرمین بیابانی ، دیگر عضو فنی سابق نفت شده است.

در حکم کمیته انضباطی ذکر شده است در صورت عدم پرداخت این مبالغ از سوی نفت تا تاریخ ذکر شده، این باشگاه با مشکلاتی نظیر کسر امتیاز و محرومیت نقل و انتقالاتی رو به رو می‌شود .

طبق اخبار رسیده ، علی کریمی ؛ سرمربی سابق نفت ، علیه این باشگاه حکمی به مبلغ ۲ میلیارد تومان دریافت کرده است که تاریخ آن برای هفته‌ی آینده خواهد بود.

باید دید مالکان و مدیران جدید نفت در خصوص پرداخت این حکم سنگین‌ ، چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند و اگر این خطر به کسر امتیاز منجر شود ، تیم نفت تهران سقوط به لیگ یک را بیش از پیش حس می‌کند .

 

ورزش سه

 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار