حرف تازه – باشگاه نفت تهران با شکایت کادرفنی سابق خود در معرض کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات قرار گرفته است. باشگاه نفت تهران که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند ، در تازه‌ترین مشکل خود با حکم کمیته انضباطی رو به رو شده است . […]

حرف تازه – باشگاه نفت تهران با شکایت کادرفنی سابق خود در معرض کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات قرار گرفته است.

باشگاه نفت تهران که در سال‌های اخیر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند ، در تازه‌ترین مشکل خود با حکم کمیته انضباطی رو به رو شده است .

گویا کادرفنی سابق این فصل نفت با شکایت به کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی خواستار دریافت طلب خود از باشگاه نفت شده‌اند و پس از بررسی پرونده ، احکامی به سود آن‌ها صادر شده است .

به همین دلیل باشگاه نفت به پرداخت مبلغ ۲/۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال ، معادل ۲۲۵ میلیون تومان بابت قرارداد و مبلغ ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل ۴ میلیون و‌ ۵۰۰ هزار تومن بابت هزینه رسیدگی تا تاریخ ۱۵ فروردین به علیرضا امامی‌فر محکوم شده است.

هم‌چنین در حکمی دیگر ، باشگاه نفت محکوم به پرداخت مبلغ ۱/۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل ۱۰۸ میلیون تومان بابت قرارداد و مبلغ ۲۱/۶۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ، معادل مبلغ ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومن بابت هزینه رسیدگی تا تاریخ ۱۵ فروردین به آرمین بیابانی ، دیگر عضو فنی سابق نفت شده است.

در حکم کمیته انضباطی ذکر شده است در صورت عدم پرداخت این مبالغ از سوی نفت تا تاریخ ذکر شده، این باشگاه با مشکلاتی نظیر کسر امتیاز و محرومیت نقل و انتقالاتی رو به رو می‌شود .

طبق اخبار رسیده ، علی کریمی ؛ سرمربی سابق نفت ، علیه این باشگاه حکمی به مبلغ ۲ میلیارد تومان دریافت کرده است که تاریخ آن برای هفته‌ی آینده خواهد بود.

باید دید مالکان و مدیران جدید نفت در خصوص پرداخت این حکم سنگین‌ ، چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند و اگر این خطر به کسر امتیاز منجر شود ، تیم نفت تهران سقوط به لیگ یک را بیش از پیش حس می‌کند .

 

ورزش سه