رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – دیدار حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی استان گیلان با شهردار رشت برگزار شد. دکتر نصرتی گفت: شهرهایی که در گذشته از فرصت استفاده کرده اند زیرساخت های مناسبی دارند و در این شرایط به حفظ و نگهداری آن می پردازند اما شهرهایی که غفلت کرده اند امروز کار سخت تری […]

حرف تازه – دیدار حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی استان گیلان با شهردار رشت برگزار شد.

دکتر نصرتی گفت: شهرهایی که در گذشته از فرصت استفاده کرده اند زیرساخت های مناسبی دارند و در این شرایط به حفظ و نگهداری آن می پردازند اما شهرهایی که غفلت کرده اند امروز کار سخت تری خواهند داشت.

شهردار رشت با بیان اینکه شهرداری ها در هزینه های جاری، حقوق و بیمه، فضای سبز و آسفالت با مشکلات فراوانی مواجهند افزود: اگر این شهرها در این شرایط بخواهند عقب ماندگی های زیرساختی و کارهایی که سالها تلنبار شده را ساماندهی کنند عزمی کاملا جدی و همگانی می طلبد.

 

مسعود نصرتی با اعلام اینکه طبق طرح، رشت باید تاکنون دارای ۴۴ تقاطع غیرهمسطح می شد و خیابان های و پارک های زیادی بازگشایی می شد تصریح کرد: باید تمام گروه های تاثیرگذار کنار هم قرار بگیرند و با صبر و حوصله کارها را پیش ببرند.

وی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان برای رفع مشکلات نباید منتظر تهران باشیم و نسخه ها باید در رشت پیچیده شود و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران نیازها مرتفع شود. هرچند اخذ امتیازات ملی هم نیاز به اتحاد و همدلی دارد.

شهردار رشت با بیان اینکه شبیه شهری هستیم که زلزله آمده باشد گفت: زلزله یکبار تمام می شود اما وضعیت رودخانه ها و سراوان یک زلزله دائمی در رشت است.

 

مسعود نصرتی در خصوص ترافیک شهر نیز گفت: ترافیک را به کوچه پس کوچه ها بردیم. وضعیت ترافیکی اعصاب مردم را تحت شعاع قرار داده است. تحمل مردم پایین آمده است و حتی گاهی این مسائل به زد و خورد ختم می شود.

شهردار رشت با اشاره به اینکه قصد داریم به مقصد گردشگری تبدیل شویم گفت: محلی ها از کوچه ها عبور می کنند. گردشگران را چطور می خواهیم راهنمایی کنیم؟

وی همچنین تاکید کرد: در این شرایط معجزه ای رخ نخواهد داد و تنها می توانیم با درایت در کنار یکدیگر بنشینیم و تصمیم گیری کنیم و پله پله مشکلات را رفع کنیم. اما متاسفانه اینجا افرادی را داریم که به همین وضعیت شهر نیز رحم نمی کنند.

شهردار رشت در پایان گفت: همه ما باید پای مشکلات بایستیم و به سهم خود برای رفع آن تلاش کنیم. بیان مشکلات به تنهایی تنها ایجاد ناامیدی می کند.

 

تاکید بر ضرورت همدلی خانواده ایثارگران با مجموعه مدیریت شهری

هادی نقدی دبیر حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی استان گیلان نیز با بیان به اینکه هدف از این جلسه برداشتن قدمی به سوی عمران و آبادانی است گفت: این حزب قصد دارد توان خود را در راستای اشتغال زایی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی به کار بندد و به صورت پایلوت در شرق گیلان و در آستانه اشرفیه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: در بحث درمان، برخی مراکز درمانی و در بحث کمک با کم توانان مالی برخی خیرین در کنارمان هستند و سرمایه گذارانی نیز با این حزب در ارتباط هستند.

نقدی با اشاره به حضور موفق شهردار رشت، بر ضرورت همدلی خانواده ایثارگران با مجموعه مدیریت شهری به منظور رفع مشکلات تاکید کرد.

وی در خصوص معضل زباله به حضور سرمایه گذار در آستانه اشرفیه توسط این حزب اشاره کرد و گفت: با هم اندیشی و در کنار هم بودن می توانیم مشکلات را از پیش رو برداریم و حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی گیلان نیز آمادگی همکاری دارد.

 

مردم از جمع آوری میله های خط ویژه خوشحال شدند

علی اشکبوس ویشکایی معاون دانش آموزی حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی در استان گیلان نیز ضمن تشکر از فعالیت های شهردار رشت، به جمع آوری میله های خط ویژه اشاره کرد و گفت: بعد از جمع آوری میله ها اکثر کسانی را که دیدم از این اتفاق خوشحال بودند و خواستار جمع آوری بقیه میله ها نیز بودند.

 

فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، علی خلیلی مدیر حوزه شهردار، بهادر سبحانی پور معاون ارتباطات حزب، حاج محمد عمویی قائم مقام حزب، امام دوست معاون سیاسی حزب، سمیعی و عباس عمویی از جمله افراد حاضر در این جلسه بودند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار