رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June
باز هم بازگشت به عقب در دوران مسعود نصرتی؛

نامه عجیب مریم رضاطبع / مدیر خارج از چارت به دنبال قدرت گرفتن بیشتر؟!

حرف تازه – شهرداری رشت طی سه سال گذشته رفته رفته روند تمرکززدایی حوزه خبر از شهرداری مرکز را طی کرد و به تدریج هریک از مناطق و سازمان ها به طور مستقل به اطلاع رسانی اخبار حوزه خود در پورتال مربوطه می پرداختند که این اقدام در راستای چابک سازی مجموعه و انتقال سریع […]

حرف تازه – شهرداری رشت طی سه سال گذشته رفته رفته روند تمرکززدایی حوزه خبر از شهرداری مرکز را طی کرد و به تدریج هریک از مناطق و سازمان ها به طور مستقل به اطلاع رسانی اخبار حوزه خود در پورتال مربوطه می پرداختند که این اقدام در راستای چابک سازی مجموعه و انتقال سریع اخبار صورت گرفته بود. اما در روزهای اخیر شاهد یک بازگشت به عقب دیگر در دوران مدیریت نصرتی در راس شهرداری رشت هستیم.

نصرتی که با کلنگ به دست شدن مردم رشت را به یاد برخی مدیران دهه هفتاد انداخته بود و با تعطیلی پروژه های عمرانی بزرگ رشت را به دوران رکود چندین سال قبل برگردانده بود این بار نیز یک بازگشت به عقب تاریخی دیگر را رقم زده است. 

مریم رضا طبع که به عنوان مدیر اجرایی ارتباط با رسانه شهردار رشت منصوب شده است و گفته می شود سمتی خارج از چارت است با ارسال نامه ای به حوزه های مختلف شهرداری خواستار هماهنگی و مکاتبه با این حوزه برای پوشش خبری و رسانه ای شده است!

به نظر می رسد این نامه یک تصمیم ضدرسانه ای است که جز بازگشت به عقب و قدرت دادن به یک مدیر خارج از چارت دستاورد محسوس دیگری نخواهد داشت. امید است حوزه های نظارتی به مسائلی از این دست ورود کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار