در شرایطی که در ماه های اخیر اخبار متعددی از پیوستن رامسر به گیلان به گوش می رسید میزبانی گیلان به منظور برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان در رامسر معنا و مفهوم خاصی را به ذهن متبادر می کند.

اختصاصی حرف تازه – در شرایطی که در ماه های اخیر اخبار متعددی از پیوستن رامسر به گیلان به گوش می رسید میزبانی گیلان به منظور برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان در رامسر معنا و مفهوم خاصی را به ذهن متبادر می کند.

به نظر می رسد با برگزاری چنین برنامه هایی زمینه های الحاق رامسر به گیلان در حال فراهم شدن است و به زودی شاهد پیوستن این شهر زیبا به استان سرسبز گیلان خواهیم بود.

این مسابقات که سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور در ۳ رشته بدمینتون، شطرنج و تنیس روی میز و سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور بود به میزبانی آموزش و پرورش گیلان روز گذشته با حضور آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان و جمعی از مسئولین در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر افتتاح شد.

پیش از این اخباری پیرامون برگزاری جلسه الحاق رامسر به گیلان، اقدامات رسمی صورت گرفته و همچنین جمع آوری طومار در این زمینه در برخی رسانه ها گزارش شده بود.

تصاویر از پورتال اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی:

در چنین مساله ای قبل از هر اقدامی نظر شهروندان رامسری باید مدنظر قرار گیرد و الحاق رامسر به گیلان نیز باید با خواسته اکثریت مردم این شهر باشد.