حرف تازه – در واپسین روزهای سال ۹۶ بود که برخی از سایت های خبری به بهانه انتشار نقل قولی از حامد اخوان، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری رشت، به انعکاس سوابق کاری او پرداختند. البته آن روزها نام اخوان تا این اندازه در رسانه ها برجسته نبود و هنوز حواشی عجیبی که در […]

حرف تازه – در واپسین روزهای سال ۹۶ بود که برخی از سایت های خبری به بهانه انتشار نقل قولی از حامد اخوان، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری رشت، به انعکاس سوابق کاری او پرداختند. البته آن روزها نام اخوان تا این اندازه در رسانه ها برجسته نبود و هنوز حواشی عجیبی که در روزهای اخیر دامنگیرش شده و وی را مجبور به واکنش تکذیب گونه اش کرد، به سراغش نیامده بود! با این حال هدف موشکافی اتفاقات گذشته نیست بلکه اشاره به نکته ای است که برخی سایت های خبری در معرفی اخوان منتشر کرده و البته کمتر کسی به آن توجه کرد!

حامد اخوان

بنا به آن چه در این سایت ها آمده بود، حامد اخوان از سال ۱۳۸۷ رئیس اداره برنامه ریزی و کنترل عملکرد در معاونت اداری مالی شهرداری تهران بوده است. اگرچه ممکن است که این سابقه کاری بدون هماهنگی با خود اخوان منتشر شده باشد اما با جستجویی در پورتال شهرداری تهران به نتایج دیگری دست پیدا می کنیم! 

در سایت شهرداری تهران و در قسمت بانک اطلاعاتی پرسنل، از سال ۱۳۸۷ یعنی دقیقا همان سالی که رسانه ها، اخوان را به عنوان رییس اداره برنامه ریزی و کنترل عملکرد در معاونت اداری مالی شهرداری تهران معرفی کرده اند، نام مراد کردی به عنوان مدیرکل این حوزه ثبت شده است! ( اینجا را ببینید)

حامد اخوان شهرداری رشت

و جالب تر اینکه به نقل از همین سایت، حامد اخوان هنوز هم کارشناس ارزیابی عملکرد است و نه رییس آن!! رئیس اداره ارزیابی عملکرد هم حمیدرضا فیض‌آبادی فراهانی معرفی شده است! (اینجا را ببینید)

خزرآنلاین