رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
  • الخميس ۵ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 22 March
حجت الاسلام پروایی در دیدار با شهردار رشت:

مشکل سراوان باید به صورت یک طرح ملی دیده شود

حرف تازه – دیدار حجت الاسلام پروایی عضو مجلس خبرگان رهبری، با دکتر نصرتی شهردار رشت، با حضور محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت برگزار شد.   حجت الاسلام احمد پروایی در این دیدار با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری در مناسبتهای مختلف مذهبی پشتیبان معنوی و فکری برای برگزاری برنامه های […]

حرف تازه – دیدار حجت الاسلام پروایی عضو مجلس خبرگان رهبری، با دکتر نصرتی شهردار رشت، با حضور محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت برگزار شد.

 

حجت الاسلام احمد پروایی در این دیدار با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری در مناسبتهای مختلف مذهبی پشتیبان معنوی و فکری برای برگزاری برنامه های فرهنگی بوده است اظهار داشت: آذین بندی و برگزاری جشن ها در میلادها و سیاه پوش کردن شهر در عزاداری هایی چون ایام فاطمیه و محرم از جمله فعالیتهای همیشگی شهرداری ها بوده است.

 

تاکید عضو مجلس خبرگان رهبری بر برگزاری جشن های مختلف مذهبی

حجت الاسلام پروایی برگزاری جشن های مختلف مذهبی با دعوت شهرداری و حضور گسترده شهروندان را مورد تاکید قرار داد و افزود: کیفیت جشن هایی که برای اهل بیت برگزار می شود بسیار حائز اهمیت است و باید با سیره اهل بیت سازگاری داشته باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: شهرداری یک نهاد مردمی است و در غم ها و شادی ها در کنار مردم قرار می گیرد .

مشکل پسماند بزرگترین مشکل استان است که مردم را رنج می دهد 

حجت الاسلام پروایی با اشاره به مشکل پسماند در گیلان خاطرنشان کرد: این بزرگترین مشکلی است که امروز مردم را رنج می دهد.

مسئولین دست به دست هم بدهند

وی با بیان اینکه باید برای دفع پسماند استاندار، نمایندگان مجلس و شهردار دست به دست هم دهند افزود: اگر درگیر حاشیه ها شویم کاری پیش نمی رود در بخش سراوان رسانه ها مشکلات را منعکس کردند اما عملا کاری پیش نرفت.

مشکل سراوان به صورت یک طرح ملی دیده شود

حجت الاسلام پروایی با تاکید بر زیباسازی و بهسازی ورودی شهرهای گیلان تصریح کرد: ورودی های شهر باید زیبا و استاندارد باشند خاطر نشان کرد: ورودی گیلان عوارضی و بوی زباله است که از مسافران استقبال می کند باید مشکل سراوان به صورت یک طرح ملی دیده شود تا مردم کمتر آزاد ببینند.

 

ذکر خیر خدمات شایسته دکتر نصرتی در قزوین به ما رسیده است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خدمات شایسته دکتر نصرتی در قزوین گفت: ذکر و خیر خدمات ایشان به ما رسیده است امید است که در رشت هم منشا خیر و برکت شوند .

 

هر چقدر بیشتر جنجال شود کارها کندتر پیش می رود

وی تاکید کرد: امید است که در مسیر خدمت رسانی به مردم شورا و شهرداری کمک هم باشند. اگر جایی انتقادی هست همفکری شود هر چقدر بیشتر جنجال شود کارها کندتر پیش می رود و آن کار به نتیجه نمی رسد باید دست به دست دهیم تا مشکلات حل شود.

 

پیشنهاد عضویت فردی به نمایندگی از حجت الاسلام پروایی در اتاق شکوفایی از سوی شهردار رشت

در این دیدار که ظهر پنجشنبه در دفتر شهردار رشت برگزار شد دکتر مسعود نصرتی نیز برای اینکه شهرداری بتواند در حوزه فرهنگی قوی تر عمل کند از حجت الاسلام پروایی خواست فردی را برای عضویت در اتاق شکوفایی شهر معرفی کنند تا نظرات و پیشنهادات ایشان انتقال یابد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار