مستند «در جستجوی فریده»روز جمعه 3 اسفند در قالب برنامه نمایش فیلم های منتخب هنر و تجربه با حضور کوروش عطائی یکی از کارگردانان  آن، ساعت17 در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء به نمایش درمی آید.

حرف تازه – مستند «در جستجوی فریده»روز جمعه ۳ اسفند در قالب برنامه نمایش فیلم های منتخب هنر و تجربه با حضور کوروش عطائی یکی از کارگردانان  آن، ساعت۱۷ در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء به نمایش درمی آید.

«در جستجوی فریده» به کارگردانی مشترک آزاده موسوی و کوروش عطائی درباره‌ی زنی به نام فریده است که چهل سال پیش در حرم امام رضا‌(ع) رها می‌شود و بعد از انتقال به شیرخوارگاه، توسط زوجی هلندی به فرزندی گرفته می‌شود و حالا برای اولین بار به ایران سفر می‌کند تا زادگاهش را ببیند و خانواده واقعی‌اش را بیابد…

مستند «در جستجوی فریده» در جشنواره بین المللی سینما حقیقت جایزه بهترین فیلم هنر و تجربه، بهترین تدوین، بهترین موسیقی و جایزه ویژه دبیر را دریافت کند. همچنین جایزه بهترین فیلم مستند از بیستمین جشن سینمای ایران، دیپلم افتخار بهترین کارگردانی از جشن مستقل سینمای مستند، بهترین مستند آکادمی سینما سینما و…تا کنون از آن خود کند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیط این رویداد می‌توانند به سایت هفتساز Haftsaz.com مراجعه کنند.