محمد مهدی الطافی اعلام کرد: در حال مذاکره با 3 گزینه برای اسپانسرینگ و مشارکت برای آینده بهتر داماش هستیم اما تاکنون هیچ توافقی صورت نگرفته است.

حرف تازه – محمد مهدی الطافی اعلام کرد: در حال مذاکره با ۳ گزینه برای اسپانسرینگ و مشارکت برای آینده بهتر داماش هستیم اما تاکنون هیچ توافقی صورت نگرفته است.

در پی انتشار اخباری مبنی بر واگذاری باشگاه داماش گیلان، مهندس محمد مهدی الطافی در گفتگویی کوتاه با سایت این باشگاه اظهار داشت: در خصوص مباحثی چون واگذاری مالکیت داماش، مشارکت و اسپانسر مالی جهت آینده بهتر داماش در حال مذاکره با سه گزینه هستیم و هنوز به هیچ گونه نتیجه و توافقی نرسیده ایم.

وی افزود: هواداران نگران نباشند، اکنون که داماش در لیگ و جام حذفی در مسیر خوبی قرار گرفته قطعا تلاش ما برای بهتر شدن آینده این تیم است. هواداران یار دوازدهم داماش هستند و قطعا هر گونه توافق و نتیجه گیری را به اطلاع آنها خواهیم رساند.

گفتنیست ایمان ابراهیمی معروف به ایمان ابرا از سرمایه داران علاقمند به فعالیت در حوزه ورزشی در صفحه اینستاگرامی خود مدعی شده بود که مالکیت باشگاه داماش گیلان را در اختیار گرفته است. وی پیش از این برای بدست آوردن مالکیت باشگاه استقلال با هر قیمتی ابراز تمایل کرده بود.