رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مدیریت شهری در راستای توسعه همه جانبه شهر و رفع نواقص باید هزینه های اجتماعی را بپذیرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ،  فاطمه شیرزاد با اشاره به وضعیت نامناسب روشنایی پیاده راه فرهنگی رشت اظهار کرد: از دوران فعالیت شورای […]

حرف تازه – عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مدیریت شهری در راستای توسعه همه جانبه شهر و رفع نواقص باید هزینه های اجتماعی را بپذیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ،  فاطمه شیرزاد با اشاره به وضعیت نامناسب روشنایی پیاده راه فرهنگی رشت اظهار کرد: از دوران فعالیت شورای چهارم اصلاح وضعیت روشنایی پیاده راه فرهنگی مورد تاکید اعضای شورا بوده و تذکراتی نیز از این بابت به شهردار وقت داده شد.
وی با اشاره به اینکه در شورای پنجم نیز به دفعات در کمیسیون خدمات شهری به اصلاح روشنایی پیاده راه فرهنگی تاکید شده است بیان کرد: در هنگام غروب ازدحام جمعیت در پیاده راه بیشتر شده و برای حفظ و تامین امنیت مردم باید روشنایی پیاده راه فرهنگی اصلاح شود.
شیرزاد با تاکید به اینکه مدیریت شهری باید هزینه های اجتماعی را بپذیرد اذعان داشت: امیدوارم هرچه سریع تر و پیش از فرا رسیدن فصل تابستان و ورود گردشگران به شهر مشکل روشنایی پیاده راه فرهنگی برطرف شود.
وی با قدردانی از عملکرد سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت اظهار کرد: برای نخستین بار افطاری بزرگی در پیاده راه فرهنگی توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برپا شد که مورد استقبال پرشوری از سوی شهروندان قرار گرفت.
شیرزاد با تاکید بر پرداخت معوقات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت افزود: فعالان فرهنگی و هنری رشت با دستان خالی مشغول فعالیت بوده و باید از آن ها حمایت بیشتری انجام شود.
عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه نباید فقط به کلنگ زنی پروژه ها بسنده کنیم بیان کرد: پروژه ها باید فاز به فاز پیش روی کنند و امیدوارم در مناسبت های مختلف از جمله هفته دولت و ایام الله دهه فجر رشت سهم قابل توجهی از پروژه های عمرانی داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار