حرف تازه – دیدار شهردار رشت با روسای پلیس راهور استان گیلان و شهرستان رشت برگزار شد. در این دیدار علاوه بر دکتر نصرتی، سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور گیلان، سرهنگ فرشید رمضانی رئیس پلیس راهور رشت ، سروان بهمن مرمری صالح به همراه علی خلیلی مدیر حوزه شهردار و فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات […]

حرف تازه – دیدار شهردار رشت با روسای پلیس راهور استان گیلان و شهرستان رشت برگزار شد.

در این دیدار علاوه بر دکتر نصرتی، سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور گیلان، سرهنگ فرشید رمضانی رئیس پلیس راهور رشت ، سروان بهمن مرمری صالح به همراه علی خلیلی مدیر حوزه شهردار و فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

 

در این دیدار شهردار رشت با تاکید بر پیگیری و رفع مشکلات آبنما جهت راه اندازی مجدد و با اشاره به مشکلات پیش روی آبنمای بوستان ملت گفت:تا زمانی که مجوز استاندارد ارائه نشود اجازه استفاده نخواهیم داد.

دکتر نصرتی افزود: ۷ کیلومتر کابل استفاده شده است که در صورت عدم رعایت شرایط استاندارد خطر برق گرفتگی دارد و ما در برابر جان شهروندان مسئولیم.

 وی همچنین به نظر فرماندهی انتظامی در خصوص تماس های مکرر با ۱۱۰ در زمان فعالیت این آبنما اظهار داشت: صدای موزیک، تجمع و دست زدن مردم، مشکلاتی را برای ساکنین آن محدوده ایجاد می کند.

شهردار رشت همچنین با اشاره به مکث خودروها برای دیدن آبنما و مشکلات ترافیکی گفت: پیشنهاد دیوار ۵ متری با نقاشی سه بعدی را مطرح کردم.

سرهنگ محمدی نیز با بیان اینکه جانمایی آبنما مناسب نبود افزود: در زمان احداث نظر پلیس خواسته نشد حالا با نزدیک به ۹ میلیارد هزینه ، خواستار تایید هستند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان افزود: تا زمانی که پارکینگ این مجموعه راه اندازی نشود مورد تایید ما نخواهد بود.