رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم دغدغه مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت: باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود. چهل و دومین جلسه کمیسیون برنامه، […]

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم دغدغه مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت: باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود.

چهل و دومین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی در تالار شورا با دستورات تهاتر بدهی شرکت مخابرات گیلان با یک باب خانه، پرداخت خسارت اراضی اهالی کچا و جکلبندان حاصل از شیرابه زباله سراوان ، کمک مالی به مخترع گیلان ، افزایش نرخ بلیط دستگاههای شهرشادی برگزار شد.

رییس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با نقد از فقدان یک دستور العمل مشخص در مورد کمک به ورزشکاران و هیئت های ورزشی،رویکرد سلیقه ای و عدم رعایت عدالت در این باره را نتیجه نداشتن برنامه مشخص دانست.

زاهد با تاکید بر لزوم دغدغه‌مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود.

وی با ذکر این مطلب که کسب مدال بین المللی توسط ورزشکاران رشتی را یک افتخار برای شهر و شهروندان میداند بر تجلیل درخور شان قهرمانان بین المللی تاکید داشت.

رسولی با تایید سخنان زاهد با اشاره به دربرگیری قابل توجه بسیاری از رشته ها رزمی،بوکس،کشتی و… که اتفاقا توانایی کسب مدال های رنگین در مسابقات بین المللی را نسبت به فوتبال بیشتر دارند از توجه بیشتر به سایر رشته ها در کنار فوتبال به عنوان تغییر رویکرد مدیریت شهری یاد کرد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای رشت با بیان این مطلب که ورود به ورزشهای حرفه ای در شرح وظایف شهرداری نمیباشد و قوانین بالادستی شهرداری ها را از ورود به این حوزه منع کرده لیکن به علت تاثیرات جانبی اجتماعی و فرهنگی ناشی از کسب عناوین ورزشی را باعث حمایت مدیران شهری علی الخصوص اعضای شورا از همشهریان قهرمان در رشته های ورزشی دانست.

شیرزاد نیز با تاکید بر حمایت از ورزشکارانی که برای شهر با کسب مدالهای بین المللی افتخار آفرینی میکنند خواستار توجه ویژه به ورزش بانوان و ایجاد فضایی مناسب با رسیدگی به زیرساخت‌ها در این حوزه شد.

سخنگوی شورای شهر با نقد از وضعیت سردخانه آرامستان رشت و نبود یک سردخانه مجهز فراخور شرایط کلانشهری همچون رشت ساخت سردخانه و خرید چند دستگاه آمبولانس حمل متوفی را از اولویت های این سازمان دانست.

ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار