رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم دغدغه مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت: باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود. چهل و دومین جلسه کمیسیون برنامه، […]

حرف تازه – رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با تاکید بر لزوم دغدغه مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت: باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود.

چهل و دومین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی در تالار شورا با دستورات تهاتر بدهی شرکت مخابرات گیلان با یک باب خانه، پرداخت خسارت اراضی اهالی کچا و جکلبندان حاصل از شیرابه زباله سراوان ، کمک مالی به مخترع گیلان ، افزایش نرخ بلیط دستگاههای شهرشادی برگزار شد.

رییس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی شورای شهر رشت با نقد از فقدان یک دستور العمل مشخص در مورد کمک به ورزشکاران و هیئت های ورزشی،رویکرد سلیقه ای و عدم رعایت عدالت در این باره را نتیجه نداشتن برنامه مشخص دانست.

زاهد با تاکید بر لزوم دغدغه‌مندی مدیران سازمانها در هزینه بیت المال اظهار داشت باید کمک به قهرمانان با توجه به مقطع قهرمانی آنها و تایید فدراسیون‌های مربوط صورت گرفته و برخوردهای سلیقه ای از میان برود.

وی با ذکر این مطلب که کسب مدال بین المللی توسط ورزشکاران رشتی را یک افتخار برای شهر و شهروندان میداند بر تجلیل درخور شان قهرمانان بین المللی تاکید داشت.

رسولی با تایید سخنان زاهد با اشاره به دربرگیری قابل توجه بسیاری از رشته ها رزمی،بوکس،کشتی و… که اتفاقا توانایی کسب مدال های رنگین در مسابقات بین المللی را نسبت به فوتبال بیشتر دارند از توجه بیشتر به سایر رشته ها در کنار فوتبال به عنوان تغییر رویکرد مدیریت شهری یاد کرد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای رشت با بیان این مطلب که ورود به ورزشهای حرفه ای در شرح وظایف شهرداری نمیباشد و قوانین بالادستی شهرداری ها را از ورود به این حوزه منع کرده لیکن به علت تاثیرات جانبی اجتماعی و فرهنگی ناشی از کسب عناوین ورزشی را باعث حمایت مدیران شهری علی الخصوص اعضای شورا از همشهریان قهرمان در رشته های ورزشی دانست.

شیرزاد نیز با تاکید بر حمایت از ورزشکارانی که برای شهر با کسب مدالهای بین المللی افتخار آفرینی میکنند خواستار توجه ویژه به ورزش بانوان و ایجاد فضایی مناسب با رسیدگی به زیرساخت‌ها در این حوزه شد.

سخنگوی شورای شهر با نقد از وضعیت سردخانه آرامستان رشت و نبود یک سردخانه مجهز فراخور شرایط کلانشهری همچون رشت ساخت سردخانه و خرید چند دستگاه آمبولانس حمل متوفی را از اولویت های این سازمان دانست.

ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار