قیمت انواع خودروهای داخلی متأثر از کاهش قیمت دلار ۱ تا ۱۲ میلیون تومان ارزان شد. خودروهای خارجی نیز تا 50 میلیون تومان کاهش داشتند.

حرف تازه – همزمان با روند کاهشی قیمت دلار در سطح بازار، معاملات خرید و فروش خودرو نیز متأثر از این موضوع شاهد کاهش قیمت در انواع خودروهای داخلی و وارداتی است.

البته در طول دو ماه گذشته قیمت خودروهای داخلی افزایش قابل توجهی داشت که می‌توان گفت با کاهش قیمت دلار مردم باید به روند کاهشی بیشتر قیمت خودروهای داخلی امیدوار باشند.

به اعتقاد فعالان بازار در معاملات امروز خریدار است که حرف نهایی را مطرح می‌کند به نحوی که به جای فروشنده خریدار قیمت نهایی خودرو را تعیین و این فروشنده است که با قیمت پیشنهادی موافقت یا مخالفت کند.

در بازار امروز خودروی استپ وی که رقم ۱۳۶ میلیون تومانی را به خود اختصاص داده بود با کاهش ۱۲ میلیون تومانی امروز با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان، ۲۰۷ دنده با کاهش ۷ میلیون تومانی با قیمت ۸۵ میلیون تومان، سمند دوگانه سوز با کاهش ۶ میلیون تومانی با قیمت ۵۷ میلیون تومان و سمند ال ایکس با کاهش ۶ میلیون تومانی با قیمت ۵۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دنا پلاس اتوماتیک با کاهش ۷ میلیون تومانی با قیمت ۹۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده با کاهش ۶ میلیون تومانی با نرخ ۸۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با افت ۶میلیون تومان به قیمت ۱۰۴ میلیون ، استپ وی با کاهش ١٢ میلیون تومانی با قیمت ١٢۵ میلیون تومان و پژو پارس با کاهش ۵میلیون تومان به قیمت ۷۳میلیون تومان فروخته می‌شود.

همچنین خودرو پژو ۴۰۵ با کاهش ۳میلیون تومان به قیمت ۵۲ میلیون تومان ، پژو۲۰۶ تیپ۵ با کاهش ۴ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان به قیمت ۶۸ میلیون تومان ، سمند lx با کاهش ۳میلیون و ۵۰۰ هزارتومان به قیمت ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان و تیبا صندوقدار با کاهش ۵۰۰ هزار تومان به قیمت ۴۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:

به گزارش حرف تازه خودروهای خارجی نیز با کاهش محسوس قیمت ها مواجه شدند.

خبرهای تکمیلی منتشر خواهد شد.

  • منبع خبر : تسنیم