رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April
جوسازی برخی رسانه‌ها بی اثر ماند؛

قول های مالک سپیدرود عملی شد

حرف تازه – در شرایطی که دوشنبه شب جلسه مشترک مالک باشگاه سپیدرود و بازیکنان این تیم برگزار شد تا دو طرف به جمع بندی مناسبی برای روند پرداختی ها برسند، صبح روز بعد برخی رسانه ها با انتشار مطالبی خبر از طومار نویسی بازیکنان علیه مالک باشگاه خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان […]

حرف تازه – در شرایطی که دوشنبه شب جلسه مشترک مالک باشگاه سپیدرود و بازیکنان این تیم برگزار شد تا دو طرف به جمع بندی مناسبی برای روند پرداختی ها برسند، صبح روز بعد برخی رسانه ها با انتشار مطالبی خبر از طومار نویسی بازیکنان علیه مالک باشگاه خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان دادند! طوماری که مربوط به پیش از برگزاری جلسه بود.

با این حال روند مصاحبه های جنجالی علیه مالک باشگاه مردمی سپیدرود توسط برخی رسانه ها در حجم وسیع ادامه داشت و حتی برخی منتظر فرارسیدن زمانبندی پرداختی به بازیکنان نیز نماندند. در این شرایط اما مالک باشگاه بدون فوت وقت و پیش از فرارسیدن موعد قول کلامیِ داده شده به بازیکنان را عملی کرد.

بر اساس توافق صورت گرفته دوشنبه شب، قرار بر این بود که در ابتدا تمامی بازیکنان تا روز پنج شنبه به میزان پرداختی ۴۵درصد رسیده و پس از آن چک سه الی چهار درصدی که در اختیار بازیکنان قرار گرفته نقد شود. همچنین پیش از دیدار حساس مقابل تراکتور نیز چکی با مبلغ ۲۰درصد قرارداد بازیکنان داده شود که تمامی این وعده ها پیش از فرارسیدن موعد عملی شد.

رشت ۲۰

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار