رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March

 حرف تازه – این قصه داماش است، داماشی که روزگاری در لیگ برتر می‌درخشید و قرار بود یک تیم آسیایی شود و کارهای بزرگی انجام دهد.  آن داماش با انبوهی از بدهی‌ها از فوتبال رشت رفت اما داماش دیگری در رشت پدید آمد که حالا می‌خواهد از لیگ دسته دوم به لیگ یک صعود کند. […]

 حرف تازه – این قصه داماش است، داماشی که روزگاری در لیگ برتر می‌درخشید و قرار بود یک تیم آسیایی شود و کارهای بزرگی انجام دهد.
 آن داماش با انبوهی از بدهی‌ها از فوتبال رشت رفت اما داماش دیگری در رشت پدید آمد که حالا می‌خواهد از لیگ دسته دوم به لیگ یک صعود کند. قصه این داماش تازه تاسیس را مرور کنیم، تیمی که می‌جنگد تا پله‌پله بالا بیاید.

داماش در لیگ دسته دوم که در ابتدای راه خیلی متزلزل و دور از انتظار ظاهر شده بود با اخراج رامیز محمداف که هنوز مشخص نشده چرا انتخاب شده بود و جایگزین کردن‌ هادی طباطبایی آهسته و پیوسته در مسیر صحیح گام گذاشت تا موفق شود در روز آخر مقدماتی با یک پیروزی شیرین پا به مرحله نهایی بگذارد و فوتبالدوستان شهر رشت را شادمان سازد.

طباطبایی که پس از حضور در یک تیم ویران‌ شده، وارث بخشی از اشتباهات تصمیم‌گیری گذشتگان بود توانست با درایت خوب و البته جذب چند بازیکن مستعد و کادر فنی مناسب به ویژه جذب سیامک فراهانی که مربی جوان و خوشفکر و منظمی است به عنوان دستیار اول و حمایت خوب حامد طباطبایی که از ابتدا همراه تیم داماش بود به آنچه حداقل حق این تیم بود، دست یابد.

هر چند بنیانگذاران این تیم که در واقع به دلیل جا گذاشتن حامی مالی اصلی تیم در طول مسیر به جهت مسائل مالی با چالش‌های بزرگی روبه‌رو شده بودند اما با درایت فردی جوان به عنوان سرپرست و مدیر تیم به نام محمدرضا حاجی‌پور با همه مشقت‌های فراوان تا به امروز شرایط خوبی را برای ادامه حرکت‌های پایانی تیم فراهم کردند تا امیدهای صعود سریع داماش به لیگ دسته اول همچنان زنده بماند.

 داماشی‌ها در صورتی که موفق شوند در مرحله دوم از حیث مسائل مدیریتی و مالی به آرامش برسند به نظر می‌رسد در بحث مسائل فنی چیزی برای صعود کم نخواهند داشت هر چند اگر ناداوری و بدشانسی دست از سر این تیم پرهوادار و پرتماشاگر بردارد آن وقت می‌توان یک صعود شیرین را در اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ برای این تیم متصور شد.

 

هامان حامدی راد / ایران ورزشی

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار