در آستانه انتخابات تیم های فوتبال تبدیل به بازیچه سیاسی برای افراد مخالف شده اند. فوتبال با توجه به اینکه جام جهانی در حال انجام است تبدیل به پر مخاطب ترین ورزش در کشور شده است و در استان گیلان نیز با توجه به اینکه فوتبال جایگاه خاصی در  بین جوانان دارد می تواند به عنوان یک پایگاه رای محسوب شود.

حرف تازه – در آستانه انتخابات تیم های فوتبال تبدیل به بازیچه سیاسی برای افراد مخالف شده اند. فوتبال با توجه به اینکه جام جهانی در حال انجام است تبدیل به پر مخاطب ترین ورزش در کشور شده است و در استان گیلان نیز با توجه به اینکه فوتبال جایگاه خاصی در  بین جوانان دارد می تواند به عنوان یک پایگاه رای محسوب شود.

سپیدرود به عنوان یکی از تیم های ریشه دار استان گیلان چند صباحی است که درگیر مشکلات شدید مالی است و کمک کردن به این تیم تبدیل به ابزاری برای تبلیغات رسانه ای در شهر رشت شده است. یک گروه از مالکان تبدیل به بازیچه یک جناح خاص سیاسی شده اند و در این میان با توجه به حضور مهره های سیاسی آنها در ارکان مختلف به دنبال بهره برداری سیاسی از سپیدرود رشت هستند و یک گروه دیگر پس از اینکه مهره های آنها نتوانستند موفق به حضور در ارکان مختلف باشگاه سپیدرود شوند این روزها نقشه هایی را در سر دارند تا به واسطه آن برای انتخابات از تیم سپیدرود استفاده کنند.

یک روز اکیپ جناح سیاسی با مالک سپیدرود دوست می شوند و روز دیگر با آنها دشمن و دلیل این کار استفاده سیاسی در زمان انتخابات مجلس است. اگر عوامل آنها وارد سپیدرود نشوند اقدام به ایجاد مشکلات مالکیتی می کنند که دود این جنجال ها به چشم هواداران سپیدرود می رود.

البته این افراد نمی دانند که اگر فوتبال پایگاه رای مطمئن محسوب می شد به طور حتم قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال استان گیلان در دوره قبل انتخابات شورا وارد ساختمان شورا می شد. فوتبال اگرچه هواداران زیادی دارد اما پایگاه رای محسوب نمی شود. آقایان سیاستمدار! لطفا کاری به کار این تفریح جوانان نداشته باشید و فوتبال را سیاسی نکنید و بگذارید سپیدرود، این رود خروشان، به مسیر پر فراز و نشیبش ادامه دهد و دلخوشی هزاران جوان رشتی بازیچه خواسته های شخصی شما نشود.

  • منبع خبر : اختصاصی حرف تازه