رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
  • الأحد ۱۰ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Sunday 24 June

حرف تازه – رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری با اعلام آمادگی این سازمان، از حضور شیفتی همکاران و بازرسی روزانه از بازارچه ها خبر داد. غلامرضا زکی زاده با اشاره به اقدامات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در آستانه سال نو و ایام نوروز اظهار داشت: کلیه بازارچه های شهرداری رشت آمادگی […]

حرف تازه – رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری با اعلام آمادگی این سازمان، از حضور شیفتی همکاران و بازرسی روزانه از بازارچه ها خبر داد.

غلامرضا زکی زاده با اشاره به اقدامات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در آستانه سال نو و ایام نوروز اظهار داشت: کلیه بازارچه های شهرداری رشت آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به شهروندان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز را دارند.

رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری از فروش ویژه میوه به مناسبت سال نو در ۱۲ نقطه از سطح شهر رشت خبر داد و افزود: فروش ویژه میوه با مشارکت جهاد کشاورزی، اداره کل تعاون روستایی، اتحادیه تعاون روستایی و سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان انجام می شود.

زکی زاده بیان داشت: یکی از غرفه های فروش ویژه میوه در ورودی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری درنظر گرفته شده است و شهروندان می توانند برای تهیه میوه به آن مراجعه کنند.

رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: کلیه بازارچه های شهرداری رشت تا پایان نوروز از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ باز و آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

زکی زاده قیمت میوه موجود در بازارچه های شهرداری را مناسب تر و ارزان تر نسبت به بازار دانست و افزود: شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۳۷ شهرداری رشت تماس حاصل نمایند.

وی با تاکید بر نظارت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری بر قیمت میوه ها ابراز داشت: همکاران سازمان میادین به صورت شیفت بندی در ایام نوروز فعالیت کرده و همچنین سرکشی و بازرسی روزانه از بازارچه های شهرداری انجام می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار