رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June
واکنش نادر دست‌نشان به اتفاقات اخیر باشگاه سپیدرود؛

فردی نیستم که بخواهم خودم را تحمیل کنم

حرف تازه – گزینه سرمربیگری تیم سپیدرود رشت گفت: حضور من در مازندران گویای آن است که واکنش لازم به اتفاقاتی که در تیم سپیدرود رشت رخ داده است را نشان داده‌ام. در شرایطی که باشگاه سپیدرود رشت پس از آنکه با علی کریمی به توافق نرسیدند، نادر دست‌نشان را به عنوان سرمربی جدید تیم […]

حرف تازه – گزینه سرمربیگری تیم سپیدرود رشت گفت: حضور من در مازندران گویای آن است که واکنش لازم به اتفاقاتی که در تیم سپیدرود رشت رخ داده است را نشان داده‌ام.

در شرایطی که باشگاه سپیدرود رشت پس از آنکه با علی کریمی به توافق نرسیدند، نادر دست‌نشان را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال خود انتخاب کردند، این مربی پس از یک جلسه تمرینی در کنار تیم به دلیل شعارهایی که هواداران به نفع کریمی و برعلیه او دادند، از سمت خود کناره‌گیری کرد تا تکلیف سرمربی تیم مشخص شد.

دست‌نشان در خصوص اینکه او چه واکنشی به اتفاقاتی که در رشت رخ داده است، نشان می دهد، گفت: «من با آمدنم به مازندران واکنش لازم را به اتفاقاتی که در باشگاه سپیدرود رخ می‌دهد، نشان دادم. به مدیران باشگاه گفتم که هر زمان مشکل‌شان با علی کریمی و هواداران را حل کردند، از من بخواهند که برای همکاری با آنها به رشت بیایم.»

وی در مورد اینکه خواسته وی از باشگاه سپیدرود رشت چیست، اظهار کرد: «من هیچ قراردادی امضا نکردم که خواستار چیزی باشم. بدون تردید هر مربی برای انکه بتواند در تیمی مشغول به کار شود، نیازمند فضایی است که شرایط رشد و پیشرفت را داشته باشد. طبیعتا چنین فضایی در شرایط کنونی در باشگاه سپیدرود وجود ندارد و من هم مربی نیستم که بخواهم خودم را تحمیل کنم.»

دست‌نشان در مورد اینکه مشکلی ندارد که علی کریمی تمرینات تیم سپیدرود را زیرنظر گرفته است، بیان کرد: «من وارد داستان‌هایی نمی‌شوم که در رشت افتاده است. الان در مازندران هستم و نمی‌دانم در گیلان و در تیم سپیدرود چه اتفاقاتی رخ داده است. طبق صحبت‌هایی که با مدیران باشگاه انجام دادم، منتظر می‌مانم تا مشکلات و مسائلی که به وجود آمده است، رفع شود. اگر شرایط به نحوی جلو رفت که امکان ادامه همکاری وجود داشت، نظر نهایی‌ام را در خصوص سرمربیگری تیم سپیدرود در هجدهمین دوره لیگ برتر خواهم داد.»

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار