حرف تازه – علی کریمی در واکنش به افشای قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال که بندهای عجیب و غریبی هم داشت، قرارداد خود با باشگاه سپیدرود رشت را منتشر کرد. جادوگر محبوب فوتبال ایران که در ماه‌های اخیر چالش‌های زیادی با مسوولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج و محمدرضا ساکت داشته است، از همکاران […]

حرف تازه – علی کریمی در واکنش به افشای قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال که بندهای عجیب و غریبی هم داشت، قرارداد خود با باشگاه سپیدرود رشت را منتشر کرد.

جادوگر محبوب فوتبال ایران که در ماه‌های اخیر چالش‌های زیادی با مسوولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج و محمدرضا ساکت داشته است، از همکاران خود درخواست کرده تا با رضایت قلبی قراردادشان را منتشر کنند.

کریمی به شدت نسبت به نوع قرارداد فدراسیون فوتبال با کی‌روش پرتغالی معترض است و این موضوع را بارها نشان داده است.

کریمی در متنی که در کانال خود قرارداده، نوشته است:

این هم قرارداد من با باشگاه سپیدرود ! براى ٣٠ ماه (٢/۵سال) مبلغش و مدتش هم معلوم بدون هیچ دوا و درمونى بدون کرایه ماشین با مالیات لباسهامم خودم می‌شورم اینترنت خطم بیمه هم کلاً نیستم ستاد دوپینگ هم پرونده ام مفتوح نیست زمینى تردد میکنم پاداش هم به بازیکن منتخب تیمم میدم!! ظاهر و باطن این رو در راستاى نظام قانونمند رئیس فدراسیون و دارو دسته زحمت کش منتشر کردم!! کسى که خیلى علاقه داشت قراردادها رو منتشر کنه ولى نمیدونم چى شد که دیگه نشد!!؟؟ ولى من خودم منتشر کردم و از همکارهام هم خواهش میکنم با رضایت قلبى قرادادشون رو منتشر کنن.