حرف تازه – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در آستانه دیدار حساس با پارس جنوبی جم از مسئولان رشت درخواست حمایت کرد. علی کریمی با اشاره به شرایط حساس سپیدرود در جدول در ۵ دیدار پایانی لیگ برتر به موضوع مطالبات بازیکنان و هزینه های تیم پرداخت و اظهار داشت: اگر قرار بود اتفاقی خوبی برای […]

حرف تازه – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در آستانه دیدار حساس با پارس جنوبی جم از مسئولان رشت درخواست حمایت کرد.

علی کریمی با اشاره به شرایط حساس سپیدرود در جدول در ۵ دیدار پایانی لیگ برتر به موضوع مطالبات بازیکنان و هزینه های تیم پرداخت و اظهار داشت: اگر قرار بود اتفاقی خوبی برای تیم رخ بدهد، تاکنون رقم خورده بود. انتظار می رود مسئولان رشت با توجه به حساسیت بازی های باقیمانده بیش از پیش به این تیم ریشه دار توجه کنند.

سرمربی سپیدرود رشت اعلام کرد: ما هم تمام توانمان را به کار می‌گیریم که با نتایج مناسب در پایان فصل باعث خوشحالی هواداران شویم.

به گزارش حرف تازه، حمایت های شورا و شهرداری رشت در فصل های اخیر کمک زیادی به روند رو به رشد سپیدرود و حضور در لیگ برتر کرده است اما نحوه آخرین حمایت مالی مدیریت شهری که به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان نقد و غیر نقد بوده است نتوانسته از لحاظ رفع مشکلات نقدی کمک شایان توجهی به سپیدرود نماید.

ناگفته نماند با روی کار آمدن تیم مدیریتی جدید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای ایجاد درآمدهای پایدار در سپیدرود رشت در نظر گرفته شده است اما تنها یک ماه زمان برای سپیدرود به منظور عبور از مشکلات و حفظ سهمیه ارزشمند لیگ برتری باقی مانده است. امیدواریم در روزهای باقیمانده از لیگ بدون فوت وقت بهترین تصمیمات از سوی مدیریت شهری در جهت حمایت از این تیم ریشه دار کشور که تنها نماینده استان های شمالی در لیگ برتر است اتخاذ شود.