علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود قصد دارد ابتدا بازیکنان مدنظرش را جذب و سپس لیست خروجی باشگاه را مشخص کند.

حرف تازه – علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود قصد دارد ابتدا بازیکنان مدنظرش را جذب و سپس لیست خروجی باشگاه را مشخص کند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته پایانی از نیم‌فصل نخست لیگ برتر با نتیجه سنگین ۵ بر صفر مقابل استقلال شکست خورد و همین مسئله و مشکلات این تیم در فصل جاری باعث شد تا علی کریمی پس از این شکست به شدت از عملکرد بازیکنانش انتقاد و اعلام کند تغییرات زیادی در نیم‌فصل در تیمش ایجاد خواهد کرد.

کریمی که از زمان در اختیار گرفتن دوباره سکان هدایت سرخپوشان رشتی درصدد تقویت تیمش بوده و به تمام بازیکنان سپیدرود اعلام کرده است فقط بازیکنانی که در تعطیلات نیم‌فصل با آنان تماس گرفته شود حق شرکت دوباره در تمرینات را دارند و در غیر این‌صورت سایر بازیکنان می‌توانند به فکر تیم جدید باشند.

سرمربی سپیدرود در حالی این تصمیم را گرفته که بیشتر بازیکنان مدنظر این باشگاه با تیم‌های خود قرارداد دارند و به همین دلیل کار سپیدرودی‌ها برای جذب بازیکنان جدید بسیار سخت است. علی کریمی هم در مواجهه با این وضعیت،‌ تصمیم گرفته است ابتدا بازیکنان جدید و مدنظرش را در هر پست جذب و سپس اقدام به کنار گذاشتن بازیکنان کند.

تیم سپیدرود در پایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

همچنین گزارش های دریافتی ازباشگاه سپیدرود حاکی از آن است صائب محبی دفاع راست تیم ذوب آهن اصفهان در آستانه قرارداد با سپیدرود رشت قرار گرفته است. این بازیکن در اولین تمرین بعد از پایان نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کرد.

ازسوی دیگر گفته می شود جابر انصاری مهاجم استقلال تهران ، بابک مرادی مهاجم ملوان بندرانزلی و اکبر ایمانی هافبک صنعت نفت آبادان نیز درلیست مدنظر کریمی قرار دارند.