حرف تازه – رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از صدور مجوز پخش بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی در پیاده راه فرهنگی رشت خبر داد. علیرضا حسنی با اشاره به مکاتبه و پیشنهاد سید امیر حسین علوی، رئیس شورای شهر رشت، با شهردار این کلانشهر در خصوص پخش مسابقات تیم ملی […]

حرف تازه – رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از صدور مجوز پخش بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی در پیاده راه فرهنگی رشت خبر داد.

علیرضا حسنی با اشاره به مکاتبه و پیشنهاد سید امیر حسین علوی، رئیس شورای شهر رشت، با شهردار این کلانشهر در خصوص پخش مسابقات تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی در پیاده راه فرهنگی رشت از صدور مجوز پخش این رقابت ها خبر داد و گفت : تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در چارچوب رقابت های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به مصاف تیم های ملی مراکش، اسپانیا و پرتغال خواهد رفت که این دیدار ها در پیاده راه فرهنگی رشت پخش خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت تصریح کرد: تیم ایران در نخستین دیدار عصر جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف مراکش می رود. سپس در دومین دیدار شامگاه چهارشنبه ۳۰ خرداد از ساعت ۲۲:۳۰ اسپانیا را پیش رو خواهد داشت و در سومین و آخرین گام در مرحله گروهی شامگاه دوشنبه ۴ تیر ماه از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف پرتغال خواهد رفت.

وی این اقدام را گامی در راستای افزایش نشاط عمومی و تقویت وحدت و انسجام اجتماعی دانست و در پایان برای ملی پوشان ایران آرزوی موفقیت کرد.