رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – فاطمه قدیمی با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: حرمت امامزاده با متولی است. مجموعه همکاران شهرداری با حضور شهردار از بهمن ماه جلسات شبانه روزی داشتند و هریک از مدیران در نوروز یک تا دو روز مرخصی رفتند. دغدغه ها هم […]

حرف تازه – فاطمه قدیمی با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: حرمت امامزاده با متولی است. مجموعه همکاران شهرداری با حضور شهردار از بهمن ماه جلسات شبانه روزی داشتند و هریک از مدیران در نوروز یک تا دو روز مرخصی رفتند. دغدغه ها هم به جا و به حق است و خوشحالم مباحث آسیب شناسی در زمانی مطرح می شود که خرداد در پیش است و مسافران تابستانی بار دیگر بعد اتمام مدارس به رشت می آیند.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت تصریح کرد: این روزها شهردار اصفهان در پاریس در حال سپری کردن هفته فرهنگی است. این روابط خوب دیپلماتیک اصفهان و شهر پاریس را نشان می دهد. همدان در همین هفته در کمیسیون گردشگری ، اقتصاد و هنر اتاق بازرگانی کشور از طرح همدان ۲۰۱۸ دفاع می کند. جایی که رشت میز مدیریت شهری این کمیته را با حمایت شورا و اقای کوچکی نژاد نماینده رشت و رییس فراکسیون گردشگری به خودش اختصاص داد. ما هم باید بتوانیم با یک برنامه ریزی درست در مقام اجرا موفق باشیم.

قدیمی با اشاره به ضرورت استفاده از تجارب گفت: استراتژی درست، برنامه عملیاتی و اجرای درست ضرورت دارد. من از خانم شیرزاد ممنونم که دغدغه غرفه های شهر خلاق خوراک را داشتند. آقای حسنی رئیس سازمان عمران نیز پیش از عید گفتند غرفه محصولات بانوان گیلانی و خوراک های مخصوص در این نمایشگاه دیده شده است و قطعا ایشان هم موارد مطرح شده توسط مجریان نمایشگاه را مد نظر داشته اند.

وی خواستار برگزاری جلسه ای برای ارائه اقدامات زیرساختی مربوط به بحث شهر خلاق خوراک شد و گفت: طرح ساماندهی گاری های شهری بیش از یک سال مطرح شده و هزینه مطالعاتی آن ۲۰ میلیون تومان است اما هنوز با گردش کار های متوالی اجازه نداده اند.
وی افزود : در خصوص ساماندهی گاری های شهری یک سال قبل با صندوق کار آفرینی امید به توافق رسیدیم که نفری ۳ میلیون تومان برای گاریهای فایبر گلاس قابل شستشو وام بدهند اما این کارها مانده است.
مدیر برنامه های یونسکو در شهر خلاق خوراک شناسی رشت با اشاره به امار اعلامی توسط معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان یاداور شد : ۸۸ میلیارد ریال صنایع دستی شهر رشت در ایام نوروز ، فروخته شده است.
طرح شبکه یکپارچه خلاق اطلاعات را به منظور فروش و معرفی کالاهای داخلی و استان گیلان و ایران ارائه کرده ایم و دقیقا ۱۰ ماه است در واحدهای مختلف شهرداری در رفت و آمد است.
قدیمی با اشاره به طرح های مشارکتی گفت : مجتمع گیل بانو هم با مشارکت اداره کل بانوان استانداری گیلان و شهرداری رشت آماده شده است که مجموعه ای است که به عنوان مجتمع توانمند افزایی بانوان برای محصولات صنایع دستی و خوراک مورد بهره برداری قرار میگیرد .
وی در پایان با تاکید بر تهیه برنامه عملیاتی ۵ ساله شهر داری رشت که نیازهای شهر را بر اساس اولویت های شهر خلاق پوشش دهد یاداور شد : حمایت شهردار و اعضای شورای شهر در این زمینه نقش به سزایی دارد .

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار