سرپرست فرمانداری بندر انزلی در نشست با معاونین و مسئولان دوایر فرمانداری شهرستان با اشاره به نزدیک بودن فصل سرما خواستار آمادگی کلیه اعضای مدیریت بحران و آماده سازی کلیه امکانات و ماشین آلات برای خدمات رسانی به مردم در جریان حوادث غیر مترقبه گردید.

حرف تازه – سرپرست فرمانداری بندر انزلی در نشست با معاونین و مسئولان دوایر فرمانداری شهرستان با اشاره به نزدیک بودن فصل سرما خواستار آمادگی کلیه اعضای مدیریت بحران و آماده سازی کلیه امکانات و ماشین آلات برای خدمات رسانی به مردم در جریان حوادث غیر مترقبه گردید.

میرشمس مومنی زاده در این نشست ، ضمن تشکر از تلاش های کلیه عوامل خدماتی شهرستان در جریان بارش های اخیر با اشاره به نزدیک بودن فصل سرما ، خواستار آمادگی کلیه اعضای مدیریت بحران و آماده سازی کلیه امکانات و ماشین آلات برای خدمات رسانی به مردم در جریان حوادث غیر مترقبه گردید.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود ناشی از فشارهای خارجی ، بر ضرورت بازرسی و نظارت بر بازار و تنظیم آن تاکید نمود و اظهار داشت: کلیه مسئولان ذیربط باید به گونه ای برنامه ریزی نمایند که مشکل مردم از نظر عرضه مایحتاج عمومی و نرخ کالا و خدمات به حداقل ممکن برسد.

سرپرست فرمانداری بندر انزلی، استفاده از ظرفیت های مربوط به اعطای تسهیلات در قالب اشتغال پایدار روستایی ، فراگیر و بوم گردی را یک فرصت خوب قلمداد نمود و بر ضرورت استفاده حداکثری از این ظرفیت تاکید کرد.

میرشمس مومنی زاده با تاکید بر ضرورت پیگیری مستمر اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی در سطح شهرستان ، تصریح کرد : تامین زیرساخت های کشاورزی به عنوان رکنی از ارکان مهم اقتصاد شهرستان از اقداماتی است که باید با جدیت دنبال شود تا کشاورزان عزیز برای سال زراعی آینده با مشکل مواجه نشوند.

وی همچنین خواستار ارتقای سطح رضایت مندی مردم در سطح شهرستان از طریق تکریم عملی مردم و پیگیری نیازها و مطالبات و رفع مشکلات آنها گردید .