تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور مغلوب نفت مسجد سلیمان شد.

حرف تازه – تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور مغلوب نفت مسجد سلیمان شد.

سرخپوشان رشتی که با کسب دو برد پیاپی تا حدودی به وضعیت خود درجدول رده بندی سرو سامان داده بودند با توجه به کسر ۶ امتیاز از استقلال خوزستان این فرصت را داشتند تا با برتری مقابل دیگر تیم انتهای جدول یعنی نفت مسجد سلیمان در  ورزشگاه سردار جنگل رشت به طور کامل از انتهای جدول جدا شوند اما در حضور حدود ۱۲ هزار هوادار رشتی نتیجه را به حریف واگذار کردند.

تنها گل نفت مسجد سلیمان در این دیدار را آفاق روی یک شوت از راه دور در نیمه اول به ثمر رساند.

در این دیدار شاگردان کریمی موقعیت های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت نتوانستند قفل دروازه نفت مسجد سلیمان را بشکنند تا امیدشان به کسب نتایج مطلوب تر در دیدارهای آینده باشد.

علی کریمی در بازی امروز از کوروش ملکی، میثم تهی دست، میلاد شیخی سلیمانی، میلاد قربان زاده، علیرضا عزت کرامت، امین جوادی مقدم (از دقیقه ۸۴ یعقوب کریمی)، حسین ابراهیمی، امین منوچهری(۴۶ – محمدرضا مهدوی)، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی(۷۷ –  حسین کعبی) و محمد غلامی درترکیب سپیدرود استفاده کرد. 

مرزبان هم در دیدار عصر امروز مجتبی بیژن، موسی کولی بالی، حکیم نصاری، اکبر آفاقی(۸۲ – عباس عسگری)، سید پیمان میری(۸۶ – میلاد میداوودی)، سید محمد حسینی، صادقی بابا احمدی(۷۰ – اسماعیل شریفات)، حسین دوستدار، حبیب فر عباسی، یوسف وکیا و علی رضا علیزاده را در ترکیب تیم خود قرار داد.

در دیگر دیدار های امروز پیکان در زمین خود با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب فولاد شد. ماشین سازی در تبریز سپاهان صدرنشین را با تساوی یک بر یک متوقف کرد و نفت آبادان هم در زمین خود مقابل دیگر تیم شمالی یعنی نساجی مازندران به تساوی یک بر یک رضایت داد.

 

  • منبع خبر : حرف تازه