رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
  • الجمعة ۶ رجب ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 23 March

حرف تازه – داماشی ها درآخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد.  به گزارش حرف تازه به نقل از وارش اسپورت، تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه ۱۰ شهریور) در زمین مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران به مصاف پارس جنوبی جم، صدرنشین ۵ هفته ابتدایی […]

حرف تازه – داماشی ها درآخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد. 

به گزارش حرف تازه به نقل از وارش اسپورت، تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه ۱۰ شهریور) در زمین مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران به مصاف پارس جنوبی جم، صدرنشین ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر رفت که این دیدار در نهایت علی رغم بازی خوب داماشی ها با حساب دو بر صفر به سود تیم جنوبی خاتمه یافت.  

گل های این بازی برای پارس جنوبی جم که با توافق دو تیم در دو نیمه ۴۰ دقیقه ای برگزار می شد، توسط آلویس نانگ در دقیقه ۶ نیمه دوم و ارسلان مطهری در دقیقه ۱۵ نیمه دوم به ثمر رسید. ضمن اینکه داماش گیلان در این بازی دو گل نیز به ثمر رساند که از سوی داور مسابقه مردود اعلام شد. 

این بازی تدارکاتی از سوی رادیو داماش توسط سید علی هاشمی و کانال تلگرام وارش اسپرت با همکاری فرهاد نیک به طور زنده گزارش شد که از این دو عزیز در این خصوص کمال تشکر را داریم. 

داماش گیلان در چهارچوب مرحله سوم یا یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی ۱۶ شهریور در عضدی رشت میزبان سیراف کنگان بوشهر است و پس از یک هفته استراحت در لیگ دو، در هفته دوم بازی های دسته دوم نیز روز ۲۲ شهریور میزبان وحدت یزد خواهد بود. 

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری، مهرداد علیزاده (کنعان طاهرنژاد ۱۰) ، آرمین منفرد دوست (آزاد جعفرزاده)،  محمد همرنگ (علیرضا توکلی)، هادی سهرابی (میثم میرپسندیده ۱۸ نیمه دوم)،  میلاد پورمحسن (سید محمد اسلامی)،  سعید طالبی (علیرضا صبوری)، محمد طالبی (مصطفی آقاجانی)، میلاد پورصف شکن (حسین میرزا حسین پور) و سعید مرتضوی (سعید باقرپسند ۱۵ نیمه دوم).

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

افشاگری جدیدی از محمود باقری خطیبانی؛

آقای معاون! باور کنید آن چه دیده بودید با آن چه انجام شد کاملا متفاوت است

محمود باقری خطیبانی - معاون عمرانی و هماهنگی استاندار گیلان: تنها ۴۰ درصد طرح پیاده راه فرهنگی رشت اجرایی شده است / آنچه دیده بودیم با آنچه که انجام شد کاملا متفاوت است. شعبان پور هم چنین متذکر شد: مسئول ارشد استان هم از اجرای این پروژه رضایت ندارد و خواستار پیگیری برای تکمیل این پروژه است./ ایسنا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ . این بخشی از مصاحبه آقای شعبان پور معاون عمرانی استانداری گیلان در اردیبهشت نود و پنج است و اتفاقا این مصاحبه به صورت دقیقی مبین مشکلاتی است که در اکثر پروژه هایی که در دوره آن معزول در شهر اجرا شده ، می باشد . من به عنوان عضو شورای چهارم رشت و به علت اطلاعاتی که در خصوص عملکرد آن معزول دارم چند نکته را برای اطلاع افکار عمومی اعلام می دارم: یکم / بدوا از آقای مهندس حامد عبدالهی و مهندس علوی از اعضای محترم شورای شهر رشت سپاسگزاری می نمایم که به صورت شفاف و صادقانه در خصوص برچیدن میله های بی قواره حد فاصل میدان فرهنگ تا حشمت اظهار نظر کردند . این انتظار وجود دارد دیگر اعضای شورا هم در باره اقدام قانونی و درست شهردار محترم رشت به ویژه آن عده از دوستان شورای چهارم که در شورای پنجم حضور دارند، موضع گیری کنند تا واقعیت های این پروژه برای مردم آشکارتر شود . دوم / روایت دکتر نصرتی شهردار کنونی رشت و مهندس حامد عبدالهی در خصوص طرح جامع ترافیک رشت کاملا درست و مستند  است و  اظهارات پراکنده دیگر ، از دقت های لازم حقوقی و فنی برخوردار نیست  و باید توصیه کنم که با فضا سازی رسانه ای تلاش نکنند واقعیات قلب شود و خودشان را تبرئه نمایند . سوم/ برای اطلاع معاون محترم عمرانی استانداری گیلان عرض می کنم که شهردار معزول رشت پروژه موزیکال آب نمای پارک ملت را  به رغم مخالفت سازمان بازرسی اجرایی کرده است و  چنان که جناب عالی در خصوص پیاده راه فرهنگی موضع گیری کرده اید ، چنین رویه ای به طور مکرر در رفتار اجرایی شهردار معزول ، مسبوق به سابقه است . چهارم/ پس از برچیدن میله های آهنی فرهنگ تا حشمت ، شهردار معزول رشت دو مصاحبه با سایت ها انجام داده است که هر آدم منصفی این مصاحبه ها را مطالعه می کند در می یابد که آن معزول دارای چه اغتشاش فکری عجیبی است و چنان که بارها عرض کرده ام باید تحت نظر قرار گیرد. با همین ذهن مغشوش در یک بازه دوساله بیش از چهار هزار حکم در شهرداری صادر کرد و مدیران را چرخشی تعویض می نمود. با همین ذهن مغشوش بود که می گفت پایین بودن وحشتناک کیفیت کارهایش به او ربطی ندارد  و مسئول کیفیت فعالیت هایی که انجام می دهد نیست ! با همین ذهن مغشوش بود که برای چهار هکتار پهنه کف سازی بیش از ۱۹ میلیارد هزینه کرد. با همین ذهن مغشوش بود که وقتی پیمانکارش نمونه های تست مقاومت ...

آخرین اخبار