رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
  • الإثنين ۲ صفر ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 23 October

حرف تازه – داماشی ها درآخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد.  به گزارش حرف تازه به نقل از وارش اسپورت، تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه ۱۰ شهریور) در زمین مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران به مصاف پارس جنوبی جم، صدرنشین ۵ هفته ابتدایی […]

حرف تازه – داماشی ها درآخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد. 

به گزارش حرف تازه به نقل از وارش اسپورت، تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه ۱۰ شهریور) در زمین مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران به مصاف پارس جنوبی جم، صدرنشین ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر رفت که این دیدار در نهایت علی رغم بازی خوب داماشی ها با حساب دو بر صفر به سود تیم جنوبی خاتمه یافت.  

گل های این بازی برای پارس جنوبی جم که با توافق دو تیم در دو نیمه ۴۰ دقیقه ای برگزار می شد، توسط آلویس نانگ در دقیقه ۶ نیمه دوم و ارسلان مطهری در دقیقه ۱۵ نیمه دوم به ثمر رسید. ضمن اینکه داماش گیلان در این بازی دو گل نیز به ثمر رساند که از سوی داور مسابقه مردود اعلام شد. 

این بازی تدارکاتی از سوی رادیو داماش توسط سید علی هاشمی و کانال تلگرام وارش اسپرت با همکاری فرهاد نیک به طور زنده گزارش شد که از این دو عزیز در این خصوص کمال تشکر را داریم. 

داماش گیلان در چهارچوب مرحله سوم یا یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی ۱۶ شهریور در عضدی رشت میزبان سیراف کنگان بوشهر است و پس از یک هفته استراحت در لیگ دو، در هفته دوم بازی های دسته دوم نیز روز ۲۲ شهریور میزبان وحدت یزد خواهد بود. 

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری، مهرداد علیزاده (کنعان طاهرنژاد ۱۰) ، آرمین منفرد دوست (آزاد جعفرزاده)،  محمد همرنگ (علیرضا توکلی)، هادی سهرابی (میثم میرپسندیده ۱۸ نیمه دوم)،  میلاد پورمحسن (سید محمد اسلامی)،  سعید طالبی (علیرضا صبوری)، محمد طالبی (مصطفی آقاجانی)، میلاد پورصف شکن (حسین میرزا حسین پور) و سعید مرتضوی (سعید باقرپسند ۱۵ نیمه دوم).

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از کامبیز نویدی:

من هنوز خواب می بینم که دوره ، دوره وفا است

کامبیز نویدی - عمر شورای نیمه بومی چهارم به پایان رسید و شورای کاملا بومی پنجم بر مسند نشست. آرزوهای بسیارانی محقق شد: از گروه موسوم به ائتلاف رشتی ها برای حذف شدن آنها که غیر رشتی می نامیدندشان تا آرزوی ده ساله ی عده ای برای جلوس بر صندلی شورا. در این میان طبیعتاً اولین وظیفه ی شورا تعیین شهردار برای شهری بود که اتفاقاً در آخرین روزهای کاری شورای چهارم شهردارش را نیز از دست داده بود و با سرپرست اداره می شد. گزینه های بسیاری مطرح شدند تا نهایتا همای سعادت در کش و قوسی طولانی برشانه ی مردی از قزوین بنشیند. آنهم با یازده رای موافق و انصراف عجیب مدعیان در روز رای گیری. اما هرچه که بود تمام شد و امروز دکتر مسعود نصرتی با پشت سر گذاشتن دو” مسعود” دیگر با رای شورا و حکم وزیر کشور بر صندلی شهرداری می نشیند. امروز آغاز روزی نو برای مدیریت شهری رشت است و چه خوب که آغازی بر ثبات مدیریت شهری در این بزرگترین شهر حاشیه دریای کاسپین باشد که شهردارش از شهری می آید که نامش “معرب” نام همین دریا است. اما نصرتی میانسال برای اداره ی رشت با چالش های فراوانی روبرو است. سازمانی خسته و دلمرده از ناملایمات و معوقات و بدهی و شهروندانی دلچرکین از معاملات و بی توجهی ها و کاستی ها. برای رهایی از وضعیت موجود دانش آکادمیک و تجربه ی بیست و هفت ساله ی نصرتی بزرگترین یاریگرش خواهد بود و شاید لازم نباشد در اینجا اندک مطالعات خود را برای رهایی از وضع موجود به عنوان راه حل های پیشنهادی مطرح کنم. اما بی شک عدم تجربه ی زیست در رشت و عدم شناخت کافی از وضعیت شهرداری رشت می تواند در ماه های اول پاشنه آشیل مدیریت جدید شهری رشت محسوب شود. پس بی مناسبت نیست برای کمک به شهردار جدید هم که شده، مسائل و مصایب را با هم مرور کنیم: مشکلات سازمانی شهرداری رشت و سازمان ها و مناطق و نواحی تابعه اش از چند مشکل اساسی رنج می برند. فربه و فشل بودن سازمان و انباشت نیروهای قراردادی و پیمانی و شرکتی در آن که بخش عمده ای از آن بدلیل دخالت های شورانشینان ادوار چهارگانه ی گذشته برای جذب نیروهای انتخاباتی شان و یا اقوام و دوستانشان در این نهاد بوده است، که اتفاقا به سبب وجود همان قرابتها نسبت به مستخدمین قبلی پرتوقع تر و کم بازده تر هم هستند. از دیگرسو، صعودهای نردبانی و راه های پیموده شده ی یک شبه – حاصل از ماجراجویی مدیریتی شهردار سابق یا آویخته شدن به دوستان شورانشین و توصیه های آنان و معاملات دم استیضاح – دو آفت برای سازمان شهرداری بوجود آورده است: عده ای را متوقع و جسور و عده ی بیشتری را که نه یاری در شورا داشته و دارند و نه توان دلبری از شهردار سابق داشتند را دلزده و “واداده” و بی انگیزه کرده است و وضعیتی بوجود آورده ...

آخرین اخبار