حرف تازه – شنیده ها حاکی از آن است مسعود کاظمی شهردار جوان لاهیجان به عنوان جدی ترین گزینه برای تصدی بر حوزه دفتر استاندار مطرح است. بر اساس شنیده های حرف تازه، با قوت گرفتن احتمال حضور حسن تاجیک در پارک علم و فناوری، گمانه زنی ها در خصوص جایگزینی وی شدت گرفته است. […]

حرف تازه – شنیده ها حاکی از آن است مسعود کاظمی شهردار جوان لاهیجان به عنوان جدی ترین گزینه برای تصدی بر حوزه دفتر استاندار مطرح است.

بر اساس شنیده های حرف تازه، با قوت گرفتن احتمال حضور حسن تاجیک در پارک علم و فناوری، گمانه زنی ها در خصوص جایگزینی وی شدت گرفته است.

گفته می شود در بین گزینه های مطرح شده، مسعود کاظمی از بخت بالایی برای حضور در استانداری گیلان با عنوان مسئول دفتر حوزه استاندار برخوردار است.

مسعود کاظمی سابقه حضور در فرمانداری رشت به عنوان کارشناس، مدیرعاملی سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت، عضویت در شورای چهارم رشت، ریاست سال پایانی شورای چهارم رشت و شهرداری لاهیجان را در کارنامه دارد.

اما در صورت تایید این شنیده ها، نکته جالب توجه انتخاب چهره ای توسط دولت تدبیر و امید است که بسیاری او را نزدیک به ولی اله عظمتی فرماندار دولت احمدی نژاد در رشت می دانند که شاید این انتخاب نشان دهنده فضای باز سیاسی و حضور طیف مخالف دولت در یکی از کلیدی ترین مسئولیت های استانداری است.

هنوز این شنیده ها به طور رسمی تایید نشده است. خبرهای تکمیلی و قطعی متعاقبا منتشر خواهد شد.