معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا، جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی استخدام نیروهای متعهد و انقلابی در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی در سال ۹۸ را اعلام کرد.

حرف تازه – سرهنگ رامین پاشایی، درباره شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی جذب افسر دانش‌آموخته از بین جوانان متعهد و مومن در سال ۹۸ در پلیس سایبری کشور، اظهار داشت: استخدام در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی (برای داوطلبان مرد) صورت می‌گیرد.

این مقام انتظامی در ادامه شرایط عمومی و تخصصی جذب داوطلبان استخدام در پلیس فتا را بدین شرح اعلام کرد:

۱- اولویت جذب داوطلبان استخدام با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، خانواده کارکنان نیروهای مسلح، کارکنان پلیس افتخاری، بسیجیان و نخبگان علمی و جوانان مومن، متعهد و ولایتی است.

۲- اساس جذب به صورت پیمانی پنج ساله مرد در مقطع افسری جزء می باشد.

۳- جذب افسر دانش آموخته با مدرک کارشناسی و بالاتر مطابق با رشته‌های تحصیلی مذکور در جدول ذیل و برابر سهمیه‌های ابلاغی صورت می‌گیرد و اولویت با فارغ التحصیلان دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد است.

۴- اولویت جذب در مقاطع تحصیلی به ترتیب دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی و در رشته های تحصیلی، مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار و هوش مصنوعی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق (صرفاً گرایش مخابرات امن و رمزنگاری) می‌باشد.

۵- کلیه مراحل استخدامی برابر شرایط و ضوابط استخدام ابلاغی از سوی مرکز گزینش و استخدام ناجا، در استان‌ها توسط مدیریت گزینش و استخدام استان مربوطه صورت می‌پذیرد.

همچنین در شهر تهران توسط مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به آدرس: میدان فردوسی – خیابان نجات الهی – تقاطع خیابان سمیه – مرکز گزینش و استخدام ناجا انجام می‌شود.

۶- با توجه به سهمیه جذب محدود استان‌ها، در صورت کثرت متقاضی، از میان دارندگان بالاترین شرایط و ویژگی‌ها، افراد واجد شرایط انتخاب و گزینش صورت خواهد پذیرفت.

شرایط عمومی استخدام به شرح ذیل می باشد:

– اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام

– اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن‌.

– تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

– عدم سابقه عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.

– عدم عضویت و یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضای استخدام.

– عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.

– نداشتن سوء پیشینه کیفری.

– عدم اعتیاد به مواد مخدر.

– داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

– حداکثر سن برای لیسانس ۲۸ سال و برای فوق لیسانس و بالاتر ۳۰ سال می باشد.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در خاتمه با اشاره به اینکه افراد واجد شرایط به صورت پیمانی ۵ ساله در مقطع افسری از طریق آزمون ورودی اولیه و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی، تحقیقات و …) جذب می شوند، گفت: از تاریخ ۲۵ تا ۳۱ خردادماه سال ۹۸ داوطلبان می‌توانند در سایت رسمی پلیس فتا به نشانیwww.cyberpolice.ir جهت ثبت نام مراجعه کنند.*

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

ردیف

عنوان رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

توضیحات

کارشناسی

کارشناسی ارشد

دکتری

۱

مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های (تجارت الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری، مدیریت سیستم های اطلاعاتی)

*

*

*

صرفاً رشته مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی و سایر گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

۲

مهندسی کامپیوتر با گرایش های (نرم افزار، هوش مصنوعی و رباتیک، شبکه های کامپیوتری، معماری سیستم های کامپیوتری، رایانش امن)

*

*

*

صرفاً رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار در مقطع کارشناسی و سایر گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری

۳

مهندسی برق با گرایش (مخابرات امن و رمزنگاری)

*

*